دانلود کتاب کلید CATIA (مونتاژ و نقشه کشی)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کلید CATIA (مونتاژ و نقشه کشی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کلید CATIA (مونتاژ و نقشه کشی)

کتاب کلید CATIA (مونتاژ و نقشه کشی) به قلم مسعود اسماعیلی، شما را با قابلیت‌های این نرم‌افزار آشنا کرده و محیط‌های کاری Assembly Design و Drafting را گام به گام شرح می‌دهد.

CATIA از جمله نرم‌افزارهای روز دنیا در زمینه طراحی و ساخت و تولید محسوب می‌شود. در واقع CATIA در زمره نرم‌افزار‌هایی است که توانایی کنترل و مدیریت کل فرایند تولید محصول را داراست. این نرم‌افزار متشکل از محیط‌های کاری (Workbench) مختلف و بسیاری است که در هر کدام از این محیط‌های کاری، بخشی از فرایند‌های طراحی (CAD) تحلیل (CAE) و تولید (CAM) انجام می‌شود.

از قابلیت‌های نرم‌افزار Catia (مونتاژ و نقشه کشی) می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ثبت تمامی مراحل طراحی (History): این امر سبب می‌گردد تا بتوان با حداکثر قدرت به ساخت و مدیریت مدل‌ها پرداخت. (می‌توان مکان عملیات را جابجا و با آنان را موقتا بی اثر نمود)

هوشمندی (Intelligent): باعث می‌شود تا با بکارگیری الگوریتم‌های پیشرفته، اختیارات بسیاری در اختیار کاربر قرار گیرد تا با کمترین عملیات به هدف مورد نظر دست یابد.

رابط گرافیکی قوى (Advance Interface): یکی از مشکلات اصلی بسیاری از نرم‌افزارها، نداشتن محیط راحت و قوی گرافیکی است. که CATIA این قابلیت را در اختیار کاربر قرار داده و باعث می‌شود تا کاربر به راحتی دستورات مورد نظر را اجرا کند.

آنچه در کتاب کلید Catia (مونتاژ و نقشه کشی) می‌آموزید:

- ایجاد زیر مجموعه‌های مونتاژی
- تهیه نقشه ساخت قطعه (Drafting)
- اندازه‌گذاری و تلرانس‌گذاری نقشه‌ها
- مونتاژ مجموعه‌های صنعتی (Assembly Design)

 ۹۷ صفحه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-5656-92-3 

چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
فصل اول مونتاژ یک مجموعه ساده
فصل دوم - مونتاژ یک میز متحرک
فصل سوم - تهیه نقشه ساخت یک قطعه

راهنمای دانلود کتاب کلید CATIA (مونتاژ و نقشه کشی)

برای دانلود کتاب کلید CATIA (مونتاژ و نقشه کشی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کلید CATIA (مونتاژ و نقشه کشی)
Javaf Yar
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
به نظر جالب برای انجام تمریناتش
سید محمد موسوی
۱۳۹۹/۱/۲۱
برخلاف جلد یک که خیلی خوب بود متاسفانه این جلد هیچ گونی اطلاعاتی در مورد قطعات مونتاژی ارائه نداد و ارجاع داد به سی دی همراه کتاب که ما در کتابراه بهش دسترسی نداریم
سعید تسلیمی
۱۳۹۹/۱/۷
سلام و تشکر از شما
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)