دانلود کتاب کندالینی و چاکراها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کندالینی و چاکراها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کندالینی و چاکراها

"کندالینی و چاکراها " نشانه‌ای از شناخت وقتی حس و عقل در معرض تهدید قرار می‌گیرند.

آیا از مطالعه دربارۀ تجربیات دیگران با کندالینی و چاکراها، خسته شده‌اید؟ یا از شعبده‌بازی‌های فکری شارلاتان‌ها در مورد این مفاهیم بدون توجه به آنچه واقعاً در درون وجود شما فعال یا در حال تغییر است، به تنگ آمده‌اید؟ هر زمان که شما احساس کنید که گویی با چند سیلندر کوتاه عمل می‌کنید، شما در حال دسترسی یافتن تنها به بخشی از انرژی کندالینی موجود در خود هستید.

رشد و تکامل و فوق انسان شدن، حق مادرزادی ماست. ریشه و علت اصلی ساده‌ترین مشکلات زندگی ممکن است در نامتوازن بودن یا گرفتگی کندالینی باشد. همة آدم‌ها دارای کندالینی هستند، همانطور که همه دارای محرک‌های جنسی می‌باشند. با توجه به زندگی مادی امروز، نداشتن آگاهی دربارة کندالینی علت اصلی خودداری از دادن آموزش جنسی به نوجوانان است. هر چه بیشتر در این باره بدانیم، گزینه‌های بیشتری در اختیارمان خواهد بود.

اگر چه شما "آزادسازی بزرگ" را به طور طبیعی و همزمان تجربه کرده، ولی آمادگی هدایت نیروی آن را به صورتی سازنده نداشته باشید، یا کندالینی شما مانند یک خرس به حالت زمستان خوابی فرو رفته باشید، ولی با تشنگی و اشتیاق، برای دانش و آگاهی در یک خودآگاهی جدید انسانی بیدار شده باشد، کتاب حاضر در سیراب کردن عطش‌های جدید ناشی از فوران طوفانی مراکز متعدد انرژی بدن بر اثر فرآیند تکاملی زندگی، شما را هدایت خواهد کرد.

هنگامی که انرژی‌های عصر آبی شدت می‌یابند، افراد بیشتر و بیشتری هراسان می‌شوند و شک می‌کنند یا حتی به وسیلة آزاد شدن‌های غیر قابل بیان و قدرتمند همزمان کندالینی فلج می‌شوند. در بسیاری از موارد، افراد هیچ اطلاعی در مورد آنچه که دارد برایشان اتفاق می‌افتد، ندارند و با جهل به علائم بیماری یا دیوانگی واکنش نشان می‌دهند و آنچه را قبلاً یک موقعیت چاره‌ناپذیر به نظر می‌رسیده را، بدتر می‌کنند.

 ۳۸۸ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-93819-9-6 

چاپ ۱۳۸۳، قیمت الکترونیکی: ۶۹۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1: کندالینی: انرژی تکاملی
فصل 2: آزاد شدن غیرارادی انرژی کندالینی
فصل 3: تمرین روزانه
فصل 4: نگرش هفت بدنی به رشد
فصل 5: رشد چهار مغز
فصل 6: چاکراها
فصل 7: چاکراهای هفت بدن
فصل 8: رشد چاکراها
فصل 9: اندازه‌گیری جریان چاکرا
فصل 10: یک مجموعۀ چاکرا
فصل 11: چاکراها و روابط
فصل 12: چاکراها و شفابخشی
فصل 13: کارما
فصل 14: آمادگی برای آزادسازی داوطلبانۀ کندالینی
فصل 15: روش‌هایی برای آزادسازی ارادی کندالینی
فصل 16: ویژگی‌های روشن‌بینی
فصل 17: روح‌القدس و کندالینی
فصل 18: کندالینی در آینده

راهنمای دانلود کتاب کندالینی و چاکراها

برای دانلود کتاب کندالینی و چاکراها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کندالینی و چاکراها
مهیار عاشوری
۱۳۹۷/۳/۱۱
کتاب خوبیه پیشنهادش میکنم، کمک خوبی برای خود شناسی هست، کتاب دگرگونی و تحول روح از باربارا دی آنجلیس، هم پیشنهاد میکنم برای علاقه مندان عزیز، پیروز باشید
پژمان ژالو
۱۳۹۷/۲/۲۰
کتاب تانترا اثر اشو میتونه در این زمینه خیلی کمک کنه. تمرین بیداری کندالینی در اون کتاب خیلی موثرتره
Jamshid hashemi- aram
۱۳۹۶/۷/۴
درود بر دوستان
از نظر ترجمه حق با دوستان هست. مطالب کتاب سنگین است و متن اصلی بسیار فنی و تخصصی و انطور که خودمان می‌خواستیم روان نشد. از انجایی که خواستیم امانت ترجمه را حفظ کنیم مطالب کتاب را به بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵۱)