دانلود کتاب کودک سالم: ماجرای دانه‌ی برنج

  • از: ناهید رحیمی
  • ناشر: انتشارات دادجو
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کودک سالم: ماجرای دانه‌ی برنج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کودک سالم: ماجرای دانه‌ی برنج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کودک سالم: ماجرای دانه‌ی برنج

کتاب کودک سالم: ماجرای دانه‌ی برنج داستان جذاب موش کوچکی را روایت می‌کند که هنگام غذا خوردن، دانه‌های برنج را هدر می‌دهد، اما یک شب خوابی می‌بیند که نظر او را برای همیشه تغییر می‌دهد و این عادت بد را ترک می‌کند.

موضوع کتاب ماجرای دانه‌ی برنج چیست؟

موش کوچولو و مادرش در خانه‌ای زیبا در زیرِ زمین زندگی می‌کنند. آن‌ها زندگی خوبی دارند و موش کوچولو پسر خوبی است و همواره به حرف‌های مادرش گوش می‌دهد اما در غذا خوردن عجله می‌کند؛ برای همین مقداری از دانه‌های برنج روی زمین و میز می‌ریزد و هدر می‌رود تا این‌که ... .

کتاب کودک سالم: ماجرای دانه‌ی برنج (The story of rice grain) دارای تصویرسازی‌های بسیار زییایی است و درس پرهیز از اسراف و قدردانی را به کودکان می‌دهد.

کتاب کودک سالم: ماجرای دانه‌ی برنج برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان برای کودکان دبستانی که علاقه‌مند به داستان‌های هیجان‌انگیز هستند، آموزنده و جذاب خواهد بود.

در بخشی از کتاب کودک سالم: ماجرای دانه‌ی برنج می‌خوانیم:

شب شد. وقت خوابیدن موش کوچولو بود. موش کوچولو خمیازه‌ای کشید و روی تختش دراز کشید. او خیلی زود به خواب رفت. آن شب موش کوچولو خواب عجیبی دید. موش کوچولو خواب دید دانه‌های عصبانی برنج، دور او را گرفته‌اند و می‌گویند: «تو چرا موقع غذا خوردن اسراف می‌کنی و برنج‌ها را روی زمین می‌ریزی؟»

 ۲۶ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6210-32-4 

چاپ ۱۳۹۷: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب کودک سالم: ماجرای دانه‌ی برنج

برای دانلود کتاب کودک سالم: ماجرای دانه‌ی برنج و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کودک سالم: ماجرای دانه‌ی برنج

نظرات کتاب کودک سالم: ماجرای دانه‌ی برنج

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.