دانلود کتاب گام به گام: گشایش انگلیسی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب گام به گام: گشایش انگلیسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب گام به گام: گشایش انگلیسی

کتاب گام به گام: گشایش انگلیسی نوشته‌ی نیل مک دونالد به علاقمندان شطرنج که به دنبال درک اصول شروع انگلیسی هستند کمک خواهد کرد تا با مجموعه قوانین این بازی جذاب آشنا شده و از آن‌ها در مقابل حریفان خود استفاده کنند.

شروع انگلیسی به عنوان یکی از گشایش‌های پیچیده و محبوب برای تمامی بازیکنان در سطوح مختلف مناسب است و می‌تواند بازی را به وسط بازی‌های پوزیسیونی و تاکتیکی هدایت نماید. بسیاری از بازیکنان سطح برتر جهان مانند کاسپاروف و کرامنیک شروع انگلیسی را در جنگ افزار گشایشی خود قرار داده‌اند. در کتاب گام به گام: گشایش انگلیسی (Starting Out: The English)، استاد بزرگ نیل ‌مک ‌دونالد (Neil McDonald) اصول پایه‌ای شروع انگلیسی و بسیاری از واریانت‌های آن را مورد ارزیابی قرار داده است.

شما با استفاده از نکات، راهنمایی‌ها و هشدارهای آموزشی این کتاب استراتژی‌های کلیدی، ایده‌ها و تاکتیک‌های حرفه‌ای را برای هر دو طرف بازی به روشنی فرا می‌گیرید. کتاب گام به گام: گشایش انگلیسی بدون شک برای آنان که در مسیر پیشرفت هستند بسیار ایده آل است.

نیل مک دونالد بازیکنی زبده و با تجربه در عرصه شطرنج دنیا محسوب می‌شود که مجموعه‌ای از افتخارات شطرنجی را با خود دارد. ایشان یکی از مربیان کارآزموده‌ی شطرنج هستند که بسیاری از شطرنج‌بازان جوان انگلستان را آموزش داده‌اند. مک دونالد همچنین نویسنده‌ای ماهر است که تالیفات برجسته‌ای نیز دارند.

 ۱۸۴ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-7552-41-7 

چاپ ۱۳۹۶: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

ترتیب حرکات در گشایش انگلیسی
انگلیسی متقارن 1: فیانکتوی سیاه در جناح شاه
انگلیسی متقارن 2: واکنش فوری در مرکز
انگلیسی متقارن 3: جوجه تیغی
نیمزو انگلیسی
واریانت چهار اسب
دراگون وارونه
سیاه چیدمان هندی شاه بازی میکند
خطوط رتی
سایر گزینه‌ها

راهنمای دانلود کتاب گام به گام: گشایش انگلیسی

برای دانلود کتاب گام به گام: گشایش انگلیسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  گام به گام: گشایش انگلیسی
مهدی بیات
۱۳۹۹/۱/۱۷
ای کاش میشد بعضی از کتاب‌ها رو به صورت کاغذی خوند
parsa naserifard
۱۳۹۹/۲/۵
کتاب عالی هست. درحدی که تا سوپر استاد بزرگی در شطرنج هم به کارت میاد!!!!!این گشایش فقط وقتی خوبه که شما قصد بردن حریف را درشطرنج دارید.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)