دانلود کتاب گرافیک رایانه‌ای با زبان برنامه‌نویسی #C


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب گرافیک رایانه‌ای با زبان برنامه‌نویسی #C و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب گرافیک رایانه‌ای با زبان برنامه‌نویسی #C

کتاب­ گرافیک رایانه‌ای با زبان برنامه‌نویسی #C با توجه به سال­‌ها تجربه در زمینه تالیف و تدریس گرافیک رایانه‌ای تالیف شده است. در این کتاب از زبان برنامه‌نویسی #C برای پیاده‌­سازی کدها استفاده گردیده است که اکثر دانشجویان نرم‌­افزار، IT، ICT و علوم کامپیوتر این زبان را می‌شناسند.

امروزه کاربرد رایانه به ویژه گرافیک رایانه‌­ای روز‌به‌روز در حال توسعه است. حتی اکثر نرم­‌افزارها و زبان‌های برنامه‌نویسی یک واسط گرافیکی قوی دارند.

کتاب گرافیک رایانه‌ای با زبان برنامه‌نویسی #C شامل هشت فصل و سه پیوست است. در فصل اول کتاب، کاربردهای گرافیک رایانه‌ای بیان شده است. فصل دوم به دستگاه‌ها و تجهیزات گرافیکی پرداخته است. در فصل سوم زبان #C و کلاس‌های گرافیک در آن به طور مختصر آموزش داده شده است. فصل چهارم به مبنای‌های خروجی از قبیل نقطه، خط، دایره، بیضی، چندضلعی و منحنی و الگوریتم‌ها ترسیم آن‌ها در گرافیک رایانه پراداخته است و الگوریتم‌های بیان شده را با #C پیاده‌سازی نموده است. فصل پنجم، تبدیلات هندسی دو و سه بعدی از قبیل انتقال، مقیاس‌گذاری، دوران، کشش و انعکاس را آموزش داده، به زبان #C پیاده‌سازی نموده است. فصل ششم دید و الگوریتم‌های برش را بیان کرده، به زبان #C پیاده‌سازی نموده است. فصل هفتم و هشتم به پردازش تصاویر دیجیتال پرداخته و الگوریتم‌های عملیات بر روی پردازش تصاویر دیجیتال را بیان کرده و با #C پیاده‌سازی نموده است. در پیوست الف، فرمت‌های تصویر آورده شده است. در پیوست ب، تئوری رنگ و مدل‌های رنگی آمده است و بالاخره در پیوست پ، مسائل متعددی با #C حل گردیده است.

 ۲۶۵ صفحه، ۱۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-92254-4-6 

چاپ ۱۳۹۱، قیمت الکترونیکی: ۱۲۷۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: آشنایی با گرافیک رایانه‌ای و کاربردهای آن
فصل دوم: سیستم‌های گرافیکی
فصل سوم: آشنایی با زبان #C و گرافیک
فصل چهارم: مبناهای خروجی گرافیکی
فصل پنجم: تبدیلات هندسی
فصل ششم: دید دو بعدی
فصل هفتم: پردازش تصاویر دیجیتال
فصل هشتم: عملیات روی تصاویر دیجیتال
پیوست الف: فرمت‌های تصویر
پیوست ب: تئوری رنگ و مدل‌های رنگی
پیوست پ: مسائل حل شده
منابع

راهنمای دانلود کتاب گرافیک رایانه‌ای با زبان برنامه‌نویسی #C

برای دانلود کتاب گرافیک رایانه‌ای با زبان برنامه‌نویسی #C و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  گرافیک رایانه‌ای با زبان برنامه‌نویسی #C
Yusuf Mollazhi
۱۳۹۸/۹/۲۳
بسیار عالی و اموزنده
کورش حسینی
۱۳۹۸/۳/۲۰
عالی. به تجربیات اضافه میشه اما چرا در WPF فعالیتی انجام نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Ramzan Abbasnejad
۱۳۹۸/۳/۲۰
ممنون
mohsen t
۱۳۹۷/۷/۱۴
به نظرم اگر قبل از خوندن این کتاب، کتاب آموزش گام به گام سی شارپ تحت فرم اپلیکیشن رو از همین نویسنده در همین کتابراه بخونید، مطالب این کتاب هم بیشر قابل فهم برای برنامه نویس میشه. مگر اینکه از قبل با سی شارپ آشنایی مختصر داشته باشید. در کل خوبه
Ramzan Abbasnejad
۱۳۹۷/۷/۱۴
با تشکر فراوان
منتظر نظرات سازنده تان هستم
با تشکر
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)