دانلود کتاب گفت و گوی چهار جانبه

  • از: مرتضی مطهری
  • ناشر: انتشارات صدرا
  • ۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب گفت و گوی چهار جانبه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب گفت و گوی چهار جانبه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب گفت و گوی چهار جانبه

کتاب گفت و گوى چهارجانبه، متن سخنان استاد شهید مطهرى، آیت‌الله خامنه‌اى، استاد فخرالدین حجازى و دکتر على شریعتى در مجلسى است که در حدود سال 1355 هجرى شمسى در تهران در یک منزل شخصى برگزار شده است.

مطالبى که در این محفل مطرح شده به خوبى فضاى فکرى و فرهنگى جامعه خصوصاً دانشجویان و روشنفکران آن زمان یعنى سال‌هاى نزدیک به انقلاب اسلامى را نشان مى‌دهد و خواننده را به آن سال‌ها باز مى‌گرداند و در آن فضا قرار مى‌دهد. این سخنان ضمن اینکه ویژگی‌هاى فکرى هریک از صاحب‌نظران فوق‌الذکر را آشکار مى‌سازد، حاکى از نکته‌سنجى و انحراف‌شناسى و استقامت رأى استاد مطهرى مى‌باشد.

مطالعه کتاب گفت و گوى چهارجانبه، درس‌هایى نیز براى امروز ما دارد و براى همگان مفید است. بهتر است شرح آن مجلس را از زبان استاد مطهرى در کتاب نهضت‌هاى اسلامى در صدساله اخیر بشنویم:
در حدود یک سال و هشت ماه پیش، یعنى در شب دوازدهم محرم 97 به مجلسى دعوت شدم که جمعى از آقایان و خانم‌هاى مسلمان حضور داشتند. قبلاً پیش‌بینى نمى‌کردم که به چنین مجلسى دعوت شده‌ام، مى‌پنداشتم به جلسه‌اى خصوصى مرکب از سه چهار نفر از دوستان خصوصى باید بروم. در آن جلسه سه چهار نفر از صاحب‌نظران و متفکران اسلامى هم حضور داشتند که اکنون برخى از آن‌ها در خارج ایران به سر مى‌برند و برخى در تبعیدند و برخى به رحمت حق پیوسته‌اند.

 ۷۵ صفحه، ۵۸۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-7299-33-6 

چاپ ۱۳۹۰: ۳۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
سخنان دکتر شریعتی
سخنان آیت الله خامنه‌ای
سخنان استاد فخرالدین حجازی
سخنان استاد شهید آیت الله مطهری

راهنمای دانلود کتاب گفت و گوی چهار جانبه

برای دانلود کتاب گفت و گوی چهار جانبه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  گفت و گوی چهار جانبه

نظرات کتاب گفت و گوی چهار جانبه

mohammad bozorgi
۱۳۹۸/۴/۱۶
این کتاب خیلی خوبه. کمتر کتابی وجود داره که دیدگاه افراد مختلف داخلش بیان شده باشه
مشاهد همه نظرات (۱)