دانلود کتاب گلوله برفی: وارن بافت و سبک زندگی تجاری او

  • از: اشلی شرودر
  • ناشر: سبکتو
  • ۳۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب گلوله برفی: وارن بافت و سبک زندگی تجاری او و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب گلوله برفی: وارن بافت و سبک زندگی تجاری او و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب گلوله برفی: وارن بافت و سبک زندگی تجاری او

اشلی شرودر در کتاب گلوله برفی: وارن بافت و سبک زندگی تجاری او، می‌گوید که چطور به جایی برسید که بدون کار کردن پول به حساب‌تان واریز شود. شاید به نظر رویایی باشد اما وارن بافت، ثروتمندترین مرد دنیا نشان داد که می‌تواند تبدیل به واقعیت شود.

اشلی شرودر در میکروکتاب گلوله برفی (The Snowball)، از زندگی و نحوه ثروتمند شدنش می‌گوید. این که چطور زمانی که کل بازار در رکود بود، او هر روز ثروتمندتر می‌شد. گوله برفی، همان میراث بافت است که هر روز بدون دخالت او و حتی بدون نیاز به حضورش بیشتر می‌شود.

اشلی شرودر (Alice Schroeder)، یک نویسنده آمریکایی و تحلیل‌گر بیمه است. او نویسنده روزنامه‌ و مجلات بزرگی چون وال‌استریت ژورنال، نیویورک تایمز و بلومبرگ بوده است. او در سال ۲۰۰۳ اعلام کرد که می‌خواهد در مورد زندگی‌نامه یکی از سرمایه‌گذاران بزرگ وال‌استریت کتابی بنویسد، اما چند وقت بعد تصمیم گرفت که این کتاب چیزی فراتر از یک زندگی‌نامه و جامع‌تر باشد. اشلی بیش از ۲۰۰۰ ساعت مصاحبه مستقیم با بافت داشت و با بیش از ۲۵۰ نفر در مورد او مصاحبه کرد. گوله برفی یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های آمریکاست.

در بخشی از کتاب گلوله برفی: وارن بافت و سبک زندگی تجاری او می‌خوانید:

با وجود این که وارن بافت تصور می‌کرد دانشگاه باعث کند شدن در کسب درآمدش می‌شود، اما سرانجام در مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا یکی از معتبرترین دانشکده‌های کسب‌ و کار آمریکا ثبت‌نام کرد. وارن بخشی از دانشکده کسب‌ و کار را تحقیر می‌کرد، چرا که او همیشه بیشتر وقتش را صرف کار کرده بود و با دنیای واقعی کسب‌ و کار کاملا آشنا بود، اما چون شیفته اعداد و خواندن بود حافظه چشمگیری داشت. وارن می‌توانست یک کتاب درسی را یک مرتبه بخواند، بعد در کلاس‌های درس بنشیند و به گونه‌ای خودش را سرگرم کند و بعد تقریبا کلمه به کلمه آنچه که استاد گفته بود را بازگو کند. این عالی بود زیرا او به اندازه کافی فرصت داشت تا به کسب و کارش اختصاص دهد.

 ۱۳۰ صفحه، ۳۵۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب گلوله برفی: وارن بافت و سبک زندگی تجاری او

برای دانلود کتاب گلوله برفی: وارن بافت و سبک زندگی تجاری او و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  گلوله برفی: وارن بافت و سبک زندگی تجاری او
جواد کریم نیا خلیل آباد
۱۳۹۷/۷/۱۵
واقعا لذت بردم از مطالعه این کتاب و میتونم بگم که نکات جالبی از مطالعه این کتاب بدست آوردم وهمچنین انگیزه من رو برای ادامه کار صد چندان کرد و از شما بزرگواران هم بسیار سپاسگزارم بابت زحماتتون
حامد فرزانه
۱۳۹۷/۶/۲۳
زندگی نامه مفیدی هست. این که که وارن بافت از بچگی فروشندگی و سرمایه گذاری رو شروع کرده برام خیلی شگفت انگیز بود.
Moein Forqani
۱۳۹۷/۳/۱۶
من هنوز این کتاب رو تهیه نکردم ولی میخوام بفهمم ایده‌هایی که میده عملی هست؟ میشه روش اعتماد کرد یا ایده آل گرا هست؟
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۳)