دانلود کتاب گناه من چیست؟


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب گناه من چیست؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب گناه من چیست؟

کتاب گناه من چیست؟ به قلم حسین دریانی، به روایت زندگی مردی جوان و داستان ازدواج او می‌پردازد.

در بخشی از کتاب گناه من چیست می‌خوانیم:

در دوران جنگ، قطعی برق، آن‌ هم چند ساعت در روز عادی بود و به خاطر همین قالب‌ساز نتوانست به قولش عمل کند و بالاخره یک ماه دیرتر از زمانی که به خانم فرهنگی گفته بودم، قطعه حاضر شد. بالاخره قرار گذاشتیم همان جایی که روز بارانی سوار شده بود، دستگیره را تحویل بگیرد.

سر وقت آمد و دستگیره را تحویل دادم و او هم مبلغی را روی داشبرد گذاشت، من هم پس از کمی تعارف بقیه پول را پس دادم و از آنجایی که مسیرمان یکی بود ایشان را رساندم. تنها کافی بود اتفاقی یا عمدی هر دو در یک زمان از منزل خارج شویم تا یکدیگر را ببینیم. یکی از همین روزها بود که دوباره این خانم را کنار خیابان دیدم. با دیدن من دست بلند کرد و من هم سوارش کردم.

بعد از سلام و احوالپرسی گفت: «از روزی که دستگیره را گرفتم تا حالا، نه خودم و نه هیچ کدام از افراد خانواده نتوانستند آن را نصب کنند. تماس با کارخانه هم بی فایده بود، چرا که اولا کارخانه موجودی نداشت و از طرفی دستگیره‌های تهیه شده از بیرون و بقول خودشان متفرقه را هم نصب نمی‌کنند!» آدرس دقیق منزلش را گرفتم و قراری برای نصب دستگیره لباس‌شوبی گذاشتیم. خانم فرهنگی در حالی که پیاده می‌شد دعا کرد و گفت: «خدا همسر و بچه هایت را برایت سلامت نگه دارد. من نیز از فرصت استفاده کردم و گفتم: «دعا کنید خدا فرزندی به من و همسرم عطا بفرماید.»

 ۳۲۸ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8693-05-5 

چاپ ۱۳۹۶: ۵۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب گناه من چیست؟

برای دانلود کتاب گناه من چیست؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  گناه من چیست؟