دانلود کتاب گنجینه سوالات شیمی عمومی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب گنجینه سوالات شیمی عمومی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب گنجینه سوالات شیمی عمومی

کتاب گنجینه سوالات شیمی عمومی به قلم پدرام حاج اسمعیلی و امین یوسفی، شامل چکیده سوالات مباحث استوکیومتری و محلول‌ها است که در آزمون‌های معتبر طرح شده‌اند.

آزمون‌های معتبر این کتاب شامل مراحل اول المپیاد شیمی ایران، کنکورهای داخل و خارج از کشور رشته‌های ریاضی و تجربی، المپیادهای کشورهای خارجی مانند آمریکا، کانادا، استرالیا و آزمون‌های آزمایشی مؤسسه آیریسک است.

معیارهای متعددی برای انتخاب و چینش سؤالات این کتاب در نظر گرفته شده است. اهمیت، پرتکرار و خاص بودن سؤالات، بخشی از این معیارها بودند. همچنین سعی شده است تا تنوع سؤالات در عین حداقل بودن تعداد آن‌ها در نظر گرفته شود. به نحوی که دانش‌آموزان بتوانند انواع سؤالات را در قالب کمترین تعداد ممکن و در یک مجموعه در اختیار داشته باشند.

نکته در خور تأمل دیگر، چینش سؤالات با درنظر گرفتن ترتیب مباحث ارائه شده و همچنین سطوح سؤالات از آسان به سخت می‌باشد. به نحوی که دانش‌آموزان بتوانند همگام با کلاس درس و یا مطالعه شخصی‌شان، تمرین‌های مبحث مورد نظر را حل کنند.

تلاش نویسندگان کتاب بر آن بوده که علاوه بر انتخاب بهترین سؤالات، بهترین و ساده‌ترین پاسخ‌ها را به صورت کاملاً تشریحی و قابل فهم ارائه کنند. در نتیجه حل تمرین‌های این کتاب به دانش‌آموزان المپیادی تأکید و به داوطلبان کنکور سراسری توصیه می‌شود.

 ۲۴۱ صفحه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-9587-81-0 

چاپ ۱۳۹۸: ۴۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰۰ ت - 9.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

ساختار اتم
پیوندها
استوکیومتری
ترمودینامیک گازها
محلول‌ها
سینتیک
تعادل شیمیایی
اسیدها و بازها
الکتروشیمی

راهنمای دانلود کتاب گنجینه سوالات شیمی عمومی

برای دانلود کتاب گنجینه سوالات شیمی عمومی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  گنجینه سوالات شیمی عمومی

نظرات کتاب گنجینه سوالات شیمی عمومی

شادی ربیعی
۱۳۹۹/۹/۹
بسار عالی بود و من از این کتاب خیلی لذت بردم مخصوصا از بخش‌های مربوط به عتم
arman Abdollahi
۱۳۹۹/۴/۳۱
من زدم شیمی پیش دانشگاهی اینو آورد برام
مشاهد همه نظرات (۲)