دانلود کتاب گوسفند دانا و بز ناقلا


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب گوسفند دانا و بز ناقلا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب گوسفند دانا و بز ناقلا

کتاب گوسفند دانا و بز ناقلا اثر محمدعلی گودینی قصه زندگی چوپان نوجوانی به نام صفار است، که در کنار تحصیل به شغل چوپانی مشغول است.

از ویژگی‌های بارز این کتاب، تصاویر و نقاشی‌های زیبایی از فضا و محیط داستان است که در اکثر صفحات آن دیده می‌شود و احتمال می‌رود که نقاشی‌های خود چوپان نوجوان باشد. این نقاشی‌ها علاوه بر جذاب‌تر کردن کتاب برای نوجوانان، ذهن رؤیاپرداز آنها را به عمق قصه کشانده و به تخیل وا می‌دارد.

کتاب گوسفند دانا و بز ناقلا روایتی دقیق و بی‌نظیر از زیبایی‌های طبیعت و صحرا را بازگو می‌کند، به طوری که چوپان آنقدر در وصف این زیبایی و تخیل آن غرق می‌شود که از گله غافل می‌شود. این محو شدن در طبیعت و غافل ماندن از گله، در طول داستان چندین بار تکرار می‌شود و مشکلات و ماجراهایی را برای او و گله رقم می‌زند که عنوان اصلی قصه را شکل می‌دهد. از دیگر خصوصیات اثر، توضیح اصطلاحات کشاورزی در پاورقی کتاب است که باعث افزایش اطلاعات خواننده در این زمینه می‌شود.

محمدعلی گودینی با توصیف جزء به جزء فضا و موقعیت‌های داستان سعی دارد نمایی از آداب و رسوم و فرهنگ و نوع فعالیت و سبک زندگی روستاییان را به نمایش بگذارد و به پایبندی بر بخشی از آن اداب و رسوم تاکید ورزد.

 ۳۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7790-15-1 

چاپ ۱۳۹۶: ۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۲۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب گوسفند دانا و بز ناقلا

برای دانلود کتاب گوسفند دانا و بز ناقلا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  گوسفند دانا و بز ناقلا