دانلود کتاب یادداشت‌های مهندسی ویژه دانشجویان معماری

  • از: سیامک ترکاشون، مجید یوسفی مقدم
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب یادداشت‌های مهندسی ویژه دانشجویان معماری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب یادداشت‌های مهندسی ویژه دانشجویان معماری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب یادداشت‌های مهندسی ویژه دانشجویان معماری

در کتاب یادداشت‌های مهندسی ویژه دانشجویان معماری نوشتۀ سیامک ترکاشون و مجید یوسفی مقدم، مسائل سازه‌ای برای دانشجویان معماری و مرتبط با عمران گردآوری شده و بیشتر بر جنبه کاربردی و استفاده در حدود کارهای اجرایی معمول است.

کتاب یادداشت‌های مهندسی ویژه دانشجویان معماری (Engineering Notes) با توجه به سال‌ها تجربیات و مطالعات اجرایی و کارگاهی سعی بر اشاره به واقعیت‌ها و انطباق روابط تئوریک با آنچه روی زمین پیاده می‌شود، گردیده است. اگرچه موارد کامل سازه‌ای و نقشه‌برداری جزء واحدهای اصلی رشته معماری نیست، اما در بسیاری ازکارگاه‌ها شاهد بوده‌ایم مهندس ناظر مقیم و یا سرپرست یک مجموعه مهندس معمار با تجربه بوده و در بسیاری موارد بعلل مختلف و یا عدم دسترسی به همکاران سازه و نقشه‌بردار برای جلوگیری از رکود و تعطیلی کارگاه خود نسبت به دادن فرضا آکس‌بندی کف ستون‌ها و تغییر مقاطع ستون‌ها و پل‌ها بواسطه نبودن یا کسر آمدن نوعی پروفیل خاص و یا پروفیل‌برداری در یک راه دسترس مجبور به قدام گردیده است. به این علت سعی شده با آوردن مسائل تشریحی و اجرایی به این موارد اشاره گردد.

در نگاه کلی در این کتاب با دیاگرام هوک و روابط تنش‌ها - مسائل تشریحی پل‌ها و تیرها و ستون‌ها و انواع سقف‌ها و بارگذاری‌ها و دیاگرام‌ها در بخش‌های اول تا سوم آشنا خواهید شد. بخش چهارم ستون‌ها و مسائل آن‌ها ساده و مرکب و در بخش پنجم خرپاها بطور کامل و تشریحی مورد بررسی قرار می‌گیرند. در بخش ششم مسائل و نکات ترازیابی در کارگاه‌ها و برداشت و رسم پروفیل طولی به طور دستی با مثال‌های متعدد آمده است.

فهرست مطالب

بخش اول : اشاره مختصر به دیاگرام هوک
بخش دوم: مسائل تشریحی پل‌ها، تیرها و ستون‌ها
بخش سوم: تیرها و پل‌ها
بخش چهارم: ستون‌ها
بخش پنجم: خرپاها
بخش ششم: نقشه‌برداری

 ۱۳۹ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب یادداشت‌های مهندسی ویژه دانشجویان معماری

برای دانلود کتاب یادداشت‌های مهندسی ویژه دانشجویان معماری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  یادداشت‌های مهندسی ویژه دانشجویان معماری
آرین مهرابی کرمانی
۱۳۹۷/۶/۱۸
با عرض سلام و احترام

استاد ترکاشون عزیز بسیار خدمت شما تبریک عرض می‌کنم. واقعا باعث افتخار هست که دائما اثری ارزشمند و شایسته از شما می‌بینم. امیدوارم روز به روز موفق تر باشید و دانشجویان و علم از بیشتر...
سیامک ترکاشون
۱۳۹۷/۶/۱۹
جناب اقای مهندس آرین مهرابی کرمانی عزیز وگرامی:بسیار سپاسگزارم از جنابعالی که همواره بزرگواری نموده وما را درخدمتی که سعی درانجام مطلوب ان داریم با لطف خوددلگرم می‌فرمایید. با تشکر فراوان ازشما همکار محترم وارجمند.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)