دانلود کتاب یاران امام زمان علیه‌السلام

  • ناشر: موعود عصر
  • ۱۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب یاران امام زمان علیه‌السلام و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب یاران امام زمان علیه‌السلام و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب یاران امام زمان علیه‌السلام

کتاب یاران امام زمان علیه‌السلام به برشمردن ویژگی‌های اخلاقی و رفتاری یاران امام زمان (ع) و نقش آنان در یاری حق می‌پردازد.

از میان کتاب‌های چهل حدیث موعود، کتاب «یاران امام زمان (عج)» از پرطرفدارترین‌ها محسوب می‌شود. چرا که همگی ما خواهان آنیم که یار و یاور بهترین امام و تنها ذخیرۀ عالم باشیم و از سویی دوستان آن حضرت را بشناسیم. خواسته‌هایی که در کتاب یاران امام زمان (عج) به طور مجمل و مفید به خواننده عرضه شده است.

در این کتاب، احادیث مختلف راجع به ویژگی‌های اخلاقی، فردی، ایمانی، دینی، معرفتی و... یاران حضرت مهدی (عج) بیان شده است و به طور مختصر به شرح چگونگی پیوستن یاران به آن حضرت می‌پردازد. نکاتی که هر منتظر وارسته‌ای خواهان دانستن آن است.

در بخشی از کتاب یاران امام زمان علیه‌السلام می‌خوانید:

از امام صادق (ع) پرسیدند: مگر غیر از اصحاب قائم (عج) بر روی زمین اشخاص مؤمن دیگری وجود نخواهد داشت؟! فرموند:
 «بَلیٰ فِی الْأَرضِ مُؤمِنُونَ غَیْرُهُمْ. وَلکِنَّهَُمُ الْعِدَّۀُ الّتی یَخْرُجُ فی‌ها الْقائِمُ (ع) وَ هُمُ النُّجَباءُ وَ الْقُضاۀُ وَ الْحُکّامُ وَ الفُقَهاءُ فی الدّین. یَسْمَحُ الله بُطُونَهَُمْ وَ ظُهُورَهُمْ فَلا یُشْکِلُ عَلَیْهِمْ حُکْمٌ؛

آری، غیر از آن‌ها مؤمنان بسیاری خواهد بود، ولکن آن‌ها گروهی هستند که همراه قائم (ع) خارج می‌شوند و آن‌ها فرماندهان، قاضیان، حاکمان شرع و فقیهان دین هستند که خداوند با دست قدرت خود بر شکم و پشت آن‌ها می‌کشد، دیگر هیچ حکمی بر آن‌ها دشوار نمی‌نماید».

شاید منظور از این تعبیر، آفرینش آن‌ها به صورت پاک و پاکیزه باشد و شاید منظور عنایت و توجه خداوند به آن‌هاست. که آنان را از لغزش و گناهی مصون نگه می‌دارد.

 ۷۲ صفحه، ۵۴۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-2918-04-1 

چاپ ۱۳۹۴: ۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب یاران امام زمان علیه‌السلام

برای دانلود کتاب یاران امام زمان علیه‌السلام و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  یاران امام زمان علیه‌السلام
حامد علیپور
۱۳۹۷/۸/۹
جانم فدای مهدی
Mahdi Ch
۱۳۹۶/۱۰/۲۱
مختصر و مفید
حسین نوین
۱۳۹۹/۶/۱۰
کتاب جالبی بود
ولی بیشتر توضیح داشت بهتر بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)