دانلود کتاب صوتی یک داستان عاشقانه


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی یک داستان عاشقانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی یک داستان عاشقانه

کتاب صوتی یک داستان عاشقانه اثر زهره زاهدی، روایتگر عشقی پاک و زلال است، داستان دوست‌ داشتن و مهرورزی بی‌نهایت آدم‌هایی است که خود عاشقی را از جایی نیاموخته‌اند اما استادانه آن را تعلیم می‌دهند.

بنفشه رستگار، دختر هنرمند پزشکی خوش‌ نام است که مادر خود را هنگام تولد از دست داده‌ است. او پدرش را نیز در سال‌های جوانی از دست می‌دهد و برای ادامه تحصیل به انگلستان می‌رود. آنجا احمد را ملاقات می‌کند و این آشنایی به ازدواج می‌انجامد. زندگی جدید با تمام دشواری‌ها آغاز می‌شود. احمد که دانشجوی پزشکی است تخصص خود را در رشته اطفال می‌گیرد و آن دو به ایران بازمی‌گردند. اما بنفشه با تغییرات زیادی در خانواده‌اش رو‌به‌رو می‌شود و خود را تنها احساس می‌کند.

احمد دهقان همسایۀ دیوار به دیوار او بود، دانشجوی طب. پسری بود سالم و معقول، بارآمده در خانواده‌ای متوسط و پایبند سنت‌ها. شش سال بود که در لندن درس می‌خواند. تنها زندگی می‌کرد، آلودۀ هیچ‌چیز نبود، ولخرجی نمی‌کرد، حتی اگر پولی در بساط داشت. در زندگی یک هدف بیشتر نداشت، جبران زحمت‌های خانواده که او را با آبرومندی بزرگ کرده و علی‌رغم وجود دو خواهر دم‌بخت و هزینه‌های آتی جهیزیه و ازدواج آنها، او را با دست تنگ به خارج فرستاده بودند تا پزشک و اسباب سربلندی خانواده شود. شبی، طبق معمول مشغول درس خواندن دیروقت بود، که صدای گریۀ آهسته‌ای را از آپارتمان دیوار به دیوارش شنید. آن را دعوای خانوادگی پنداشت و خود را به نشنیدن زد. اما چند شب بعد دوباره صدای آشنای گریه تمرکز او را بر هم زد، و چند شب بعد هم و چند شب بعد هم. مستأصل شده بود و ناگزیر تصمیم گرفت صاحب گریه را بیابد، بلکه کاری بشود کرد. یافتن او ساده بود. هر روز صبح با کوله‌باری از لوازم نقاشی از آپارتمانش خارج می‌شد و سر شب آرام و بی‌صدا به خانه برمی‌گشت. نه دوستی داشت و نه کسی به دیدنش می‌آمد. از دور داد می‌زد که گمشده دارد، ولی احمد معنی گمشده را نمی‌دانست، او هرگز گمشده‌ای نداشت.

زهره زاهدی، نویسندۀ این کتاب، دانش‌آموخته‌ی رشته بانکداری از دانشگاه آمریکایی بیروت است. او تاکنون حدود ۱۹ عنوان کتاب ترجمه و منتشر کرده که در حوزه روان‌شناسی عمومی، رمان و زندگی فلاسفه جای می‎گیرند.

 ۱۰ ساعت و ۴۷ دقیقه، ۲۹۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۹۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
شناسنامه
۳۲ دقیقه
فصل اول - بخش اول
۴۵ دقیقه
فصل اول - بخش دوم
۲۱ دقیقه
فصل دوم - بخش اول
۴۷ دقیقه
فصل دوم - بخش دوم
۴۴ دقیقه
فصل سوم - بخش اول
۴۴ دقیقه
فصل سوم - بخش دوم
۲۳ دقیقه
فصل چهارم - بخش اول
۱۸ دقیقه
فصل چهارم - بخش دوم
۶۴ دقیقه
فصل چهارم - بخش سوم
۱۱ دقیقه
فصل پنجم
۱۱۱ دقیقه
فصل ششم
۳۷ دقیقه
فصل هفتم
۴۷ دقیقه
فصل هشتم
۴۲ دقیقه
فصل نهم - بخش اول
۳۳ دقیقه
فصل پنجم - بخش دوم
۲۸ دقیقه
فصل دهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی یک داستان عاشقانه

برای دانلود کتاب صوتی یک داستان عاشقانه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  یک داستان عاشقانه
فرشید حسینلو
۱۳۹۹/۱۲/۱۴
اسم این راوی یادم میمونه. حتی اگه بهترین کتاب را هم روایت کند هیچ وقت گوش نمیدهم. واقعا افتضاح بود
رمان هم خیلی ضایع بود نخونین
برومند مرواریدی
۱۳۹۹/۱۰/۷
بسیار زیبا بود لذت بردم خندیدم و گریستم به راستی که یک داستانه عاشقانه از آغاز تا آنسوی بی نهایت...
فهیمه نوراله نژاد
۱۳۹۹/۳/۱۵
بسیار زیبا وآموزنده بود،، زیبایش بخاطر لحظه‌های عاشقانه‌اش بود،، واموزندگیش نشان این بودکه هیچگاه ناامید نشویم وبخدای خود توکل کنیم ودرهر سنی وبرای خوب وعاشقانه زندگی کردن دیر نیست
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۵)