دانلود کتاب یک دنیا یک قلب


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب یک دنیا یک قلب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب یک دنیا یک قلب

کتاب یک دنیا یک قلب، مجموعه‌ای از اشعار سوزان پولیس شوتز با مضامینی چون عشق، دوستی و طبیعت است.

سوزان پولیس شوتز (Susan Polis Schutz) را شاعری از نسل «نیروی عشق و صلح» در دهه شصت می‌نامند. او نویسندگی را از سن هفت سالگی در روزنامه دست‌نویس پیک «اسکیل» در نیویورک شروع کرد. از همان اولین اشعارش افکار و احساسات خود را در مورد دیگران بیان می‌کرد.

پس از پایان دبیرستان به دانشگاه رایدر نیوجرسی رفت و در رشته‌های زبان و زیست‌شناسی فارغ‌التحصیل شد. پس از آن سال‌ها در محله هارلم نیویورک هم مددکار اجتماعی بود و هم تدریس می‌کرد. طی این مدت، در رشته فیزیولوژی هم تحصیل کرد و کار نویسندگی را به عنوان خبرنگار آزاد در روزنامه‌ها و مجلات مترو ادامه داد. در این دوران با استفان شوتز آشنا شد و بعدها با او ازدواج کرد. بخشی از پراحساس‌ترین اشعار سوزان الهام گرفته از همسرش است.

در اشعار او مهربانی، شفقت و اعتماد میان انسان‌ها مشهود است. سوزان در بسیاری از آثارش احساس شخصی خود را درباره عشق، طبیعت، دوستی، خانواده و احساس مادری بیان کرده است. مجله تایم او را «ستاره‌ای درخشان، در بیان احساسات ژرف» نامیده است.

خواننده اشعار او دلگرم می‌شود، هدایت می‌شود، اعتماد به نفس می‌یابد و به سوی تحقق رؤیاهایش گام برمی‌دارد. در آثار او می‌توان تلاش و از خودگذشتگی برای ساختن دنیایی بهتر را مشاهده کرد. او همواره حامی برابری حقوق زنان و مردان و همچنین پشتیبان سالخوردگان بوده است. او و همسرش از اعضای گروه «حامیان صلح جهانی» هستند و در زمینه کسب حقوق اجتماعی برابر برای‌ همه و نیز بر علیه خطرات جنگ هسته‌ای تلاش فراوان کرده‌اند.

بیش از دوازده میلیون جلد از کتاب‌های او و همسرش به فروش رفته و اشعار او در بسیاری از روزنامه‌ها و مجلات بین‌المللی چاپ شده است. سادگی بیان، از ویژگی‌های زیبای اشعار اوست.

در بخشی از کتاب یک دنیا یک قلب (One world One heart) می‌خوانیم:

فطرت ما دوست داشتن می‌خواهد
و ما نفرت می‌ورزیم
فطرت ما تفاهم می‌خواهد
و ما سردرگمیم
فطرت ما برابری می‌خواهد
و ما خواستار تسلط بر یکدیگریم
فطرت ما صلح می‌خواهد

The heart wants to love
Yet we hate
The heart wants to understand
Yet we are confused
The heart wants equality
Yet we try to dominate one another
The heart wants peace

 ۱۲۹ صفحه، ۷۵۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8403-81-7 

چاپ ۱۳۹۱، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب یک دنیا یک قلب

برای دانلود کتاب یک دنیا یک قلب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  یک دنیا یک قلب

نظرات کتاب یک دنیا یک قلب

احمد شهبازیان
۱۳۹۹/۶/۲۵
عالی و جذاب و تاثیرگذار
مشاهد همه نظرات (۱)