دانلود کتاب یک روز در فرودگاه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب یک روز در فرودگاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب یک روز در فرودگاه

کتاب یک روز در فرودگاه، اثر سارا هریسون (Sarah Harrison) فعالیت‌های 8 ساعت کاری یک فرودگاه را به صورت مصور برای بچه‌ها توصیف می‌کند. این کتاب بسیار سرگرم کننده و آموزنده است و حتی مشاهده‌ی تصاویر آن نیز قوه‌ی تخیل کودکان را فعال و آن‌ها را به تفکر و خیال وامی‌دارد.

بلیط‌ها لطفاً! تماس‌های شبانه‌روزی! این صحنه پر جنب و جوش را تحلیل کنید تا مشاهده نمایید در طول یک روز کامل در یک فرودگاه پرتردد چه رویدادی رخ می‌دهد. در هر تصویر کتاب، فرودگاه با فعالیت‌های فراوانی مواجه است. کارگران سگ‌ها را دنبال کرده و چمدان‌ها را بررسی می‌کنند. مسافران خرید می‌کنند و حتی در فرودگاه می‌خوابند. افراد معروف نیز تردد می‌کنند. به ساعت هم نگاه کنید. با گذراندن یک روز کامل در همان مکان، می‌توانید حادثه‌ها را از صبح تا شب ببینید.

این کتاب اگر در کلاس به وسیله‌ی مربیان و یا در منزل توسط پدر و مادر استفاده شود، یک هدف آموزشی با موفقیت بی‌چون‌ و چرا ایجاد می‌کند و در مسیر آشنایی با شغل‌ها و برگزیدن شغل آینده‌ی فرزندان بسیار مؤثر خواهد بود.

فهرست مطالب

4:45 a.m صبح خیلی زود
a.m 6:00 شروع
10:30 a.m خواننده معروف می‌رسد
12:30 p.m تأخیر پرواز
03:00 p.m رعد و برق
05:00 p.m بارگیری هواپیما
08:00 p.m رئیس جمهور می‌رسد
11:30 p.m شب هنگام
واژه‌نامه

 ۲۷ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۹۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب یک روز در فرودگاه

برای دانلود کتاب یک روز در فرودگاه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  یک روز در فرودگاه