دانلود کتاب یک روز و نیم...


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب یک روز و نیم... و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب یک روز و نیم...

منصور حیدری در کتاب یک روز و نیم... سعی دارد تا با بیانی ساده، خلاصه‌ای از اتفاقات و پیشامدهای زندگی خود را در قالب داستانی جذاب به تصویر بکشد.

درباره کتاب یک روز و نیم...:

این داستان روایت واقعی منصور حیدری از سرنوشت خود است. در کتاب یک روز و نیم (a day and a half)، شما با کسی آشنا می‌شوید که در طول زندگی پر فراز و نشیب خود می‌کوشد تا تمام چالش‌های زندگی‌اش را به فرصت تبدیل کند. او از قوانین مشخصی استفاده نمی‌کند که دیگران در گذشته نوشته‌اند، بلکه قوانین خودش را دارد و مسیر موفقیت‌هایش را به تنهایی ترسیم می‌کند.

کتاب یک روز و نیم... مناسب چه کسانی است:

خواندن این کتاب الهام بخش به تمامی علاقمندان کتاب‌های انگیزشی و دوستداران مطالعه سرگذشت‌نامه‌ها و داستان‌های واقعی توصیه می‌شود.

در بخشی از کتاب یک روز و نیم... می‌خوانیم:

صدای قصاب محل که بانگ گوشت تازه گوشت تازه سر می‌داد خواب رو از چشمانم پراند، از نسیم خنک صبح و بانگ آشنا و همیشگی قصاب محله مان فهمیدم که الان حوالی ساعت 6:30 صبح است، امروز جمعه است و من قصد داشتم تا پاسی از روز بخوابم ولی برعکس همه روزهای مدرسه زودتر از خواب بیدار شدم، با صدایی مادرم از جایم برخواستم آبی به صورتم زدم و صبحانه مختصری که البته اصلی‌ترین و پای ثابت سفره صبحانه خیلی از اهالی روستا تخم مرغ بود صبحانه‌ای خوردم، پدرم در انتهای حیاط به امورات نخل می‌رسید، آروم با خودش زمزمه می‌کرد، زمزمه که نه غرولوند. خجالت نمی‌کشی تا لنگ ظهر خوابی، همه مشغول کارند و تو همش خواب بی‌توجه به حرف‌های پدر به خوردن صبحانه‌ام پرداختم.

امروز عصر مسابقه فوتبال داشتیم. و در تمرین دیروز لنگه کفشم پاره بود، اینقدر که این کفش رو دوخته بودم که دیگر جای دوختن نداشت، از یک طرف فکر فوتبال امروز و از سمتی وضعیت نامناسب مالی خانواده کلافه‌ام کرده بود، نمی‌توانستم تو این شرایط بد بار مالی بیشتری به پدرم که بیمار نیز بود تحمیل کنم. به هر سختی که بود یکبار دیگر کفش‌های پاره‌ام رو دوختم و مسابقه فوتبالم انجام شد. سر شب در فکر اتفاق امروز و صحبت‌ها و اعتراض‌های پدرم بودم درست می‌گفت. وضعیت جسمانی من شبیه یک نوجوان 15 ساله نبود بازوان قوی هیکل درشت، پس باید فکری می‌کردم.

 ۴۵ صفحه، ۳۴۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-9752-10-4 

چاپ ۱۳۹۹: ۱۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب یک روز و نیم...

برای دانلود کتاب یک روز و نیم... و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  یک روز و نیم...

نظرات کتاب یک روز و نیم...

علی رحیمی
۱۳۹۹/۱۱/۲۳
با سلام من فک میکنم آقای حیدری عزیز تمام جملات انگیزشی را سعی کردن در این داستان بکار بگیرن هرچی دقت کردم ایشون سختی ندیدن فقط یه نصفه روز کارگری کردن بعدش رفتن بیمارستان و پورسانت گرفتن از کارگرهای هم روستایش و...... ونکته بعدی اگه دقت کرده باشین بیشترین پیشرفتشون از سن 23تا 24 همون قرارداد و وتا 120تومنی گرفتن 15درصد قرارداد سن 32سالگی
بنظر این حقیر خیلی از واقعیت به دوره مثلا زمانی که قرارداد پیاده رو را بستن کارگر روزی 3هزار بوده قرار داد ایشون 120میلیون بوده امکان عقلی وجود نداره مگه تخیلی
و مورد دیگه قرارداد مسکن تعاونیش که داستانش تخیلی تره
خلاصه این نظر من بود ببخشین چون نویسنده داستان فقط درمورد عمران و تجارت تحقیق کرده حتی نه کامل
با تشکر از کتابراه عزیز
محمد حسینی
۱۳۹۹/۱۲/۲۹
ممنون از نویسنده که این کتاب را به رایگان در اختیار ما گذاشته و ممنون از کتابراه. داستان داستانی کلاسیک بود و در حال حاضر کلاسیک نوشتن برای الان مناسب نیست. نویسنده خیلی سطح پیشرفت یکنواختی داشت و کمی غیر طبیعی جلوه میکرد، و موضوع بزرگی که در اینجور داستان‌ها است اینه که انتهای داستان پیام داستان و رو میگن این باعث میشه خود خواننده نخواد راجبش فکر بکنه. یک بحث دیگه‌ای هم که هست اینه که راوی داستان بایستی یا لحن عامیانه داشته باشه یا لحن کتابه ولی در این کتاب یک جا نوشته بود اروم یک جای دیگر نوشته بود ارام و این چیزه زیبایی نیست.
نکته انتهایی هم اینه که این نوشته بیشتر به بیوگرافی نزدیک بود تا داستانی که تعلیق داشته باشه
به امید اینکه همه از خرافات دوری و به سایه علم پناه بیاریم
خسته نباشین
fatemeh Kiayi
۱۳۹۹/۱۱/۲۵
داستان جالبی بود... به نظرم بیشتر تخیلی بود و همش منتظر بودم که جمله بعدیش سقوط باشه که طبیعی تر جلوه بده!!!!
اما موضوع جالب این بود که مدیران قدیم به جوان بی تجربه اعتماد میکردن اما حتی خود این آقا برای استخدام کلی فیلتر داشت...
جوان بی تجربه امروز فقط دنبال کار در رشته‌اش نیست، دنبال پست یک و
شبه مدیریت هم نیست، دنبال کار بدون حاشیه عادلانه و با حقوق مکفی است اما کارفرمایان و دولت، علاوه بر مدرک گرایی، دو میلیون تخصص از جوون میخوان و در نهایت فامیلشون رو میبرن سرکار!!!!:)))))
پیشرفتا همه‌اش شد برای دهه شصت و ماقبل و به دهه هفتاد که رسید شرایط سنی و هزارتا کوفت و زهرمار دیگه چاشنی استخدام شد!
مشاهد همه نظرات (۵۹)