دانلود کتاب یک قدم تا صبح

  • از: نگین آل آقا
  • ناشر: انتشارات پر
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب یک قدم تا صبح و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب یک قدم تا صبح و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب یک قدم تا صبح

کتاب یک قدم تا صبح اثر نگین آل آقا، روایت‌گر سلسله‌ای از عشق و نور است. نوری واحد از یک منشأ که آینه در آینه تکرار می‌شود، روایت‌گری از گنجینه‌های با ارزش مهر بر روی زمین، از آدم تا مهدی (عج)، از نخستین پیام‌آور مهر و دوستی تا آخرین منجی و کامل‌ترین تصویر عدالت و عشق.

کتاب یک قدم تا صبح، روایتگر شقایق‌ترین قلب‌ها و صبورترین دل‌هاست، دل‌هایی که سرشار از عطر جوانه‌های امیدند و آسان با هر تندباد حادثه‌ای نمی‌شکنند... دل‌هایی که تنها در تصرف محبوب‌اند و سراسر تسلیم‌اند در برابر معشوق... روایت‌گر هدیه‌های ارزشمندی که یک‌به‌یک بر روی زمین قدم گذاشتند تا یادآور مهربانی خالق بر مخلوق باشند.

یک قدم تا صبح نوشتۀ نگین آل آقا، از صبح موعود می‌گوید، صبحی که آخرین سردار عشق در آسمان پاک امامت طلوع می‌کند و بهاری حقیقی مهمان قلب خشک زمین می‌شود... زمین سبز می‌شود و این سبزترین بهار می‌تواند در نزدیکی یک قدمی باشد، اگر قدم‌های‌مان را محکم برداریم و آماده شویم، آماده برای همراهی خورشید... آماده برای پل زدن به سمت خداوندگار مهر و رحمت و برای رها کردن زنجیرهایی که ما را به دنیای کوچک‌مان اسیر کرده‌اند. اگر آماده شویم برای پروانگی کردن؛ پروانه بودن عشق می‌خواهد و قلبی مطمئن... باید آماده شویم برای پر گشودن، برای لمس آسمان، آماده برای رها کردن پیله‌های زمینی‌مان...

شاید یک قدم تا صبح مانده باشد، اگر قدم‌هایمان قدم باشد و عزم‌مان راسخ؛ شاید یک قدم تا صبح مانده باشد، اگر قلب و زبان‌مان یکی باشد آن زمان که ندبه می‌خوانیم و می‌گوییم بیا... بیا و این سلسله‌ی ناتمام را  کامل کن که بی تو دنیایمان زنده است اما نفس نمی‌کشد...

 ۵۲ صفحه، ۷۰۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8137-57-3 

چاپ ۱۳۹۶: ۴۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب یک قدم تا صبح

برای دانلود کتاب یک قدم تا صبح و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  یک قدم تا صبح