دانلود کتاب ‫کلید Multimedia Builder (ساخت نرم افزارهای چند رسانه‌ای)

  • از: احسان مظلومی
  • ناشر: انتشارات کلید آموزش
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب ‫کلید Multimedia Builder (ساخت نرم افزارهای چند رسانه‌ای) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ‫کلید Multimedia Builder (ساخت نرم افزارهای چند رسانه‌ای) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ‫کلید Multimedia Builder (ساخت نرم افزارهای چند رسانه‌ای)

کتاب ‫کلید Multimedia Builder (ساخت نرم افزارهای چند رسانه‌ای) به قلم احسان مظلومی، ابتدا قابلیت‌های این نرم‌افزار را معرفی کرده و سپس به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توان بدون کدنویسی نرم‌افزار چندرسانه‌ای ایجاد کرد.

نرم‌افزار Multimedia Builder یکی از معروف‌ترین نرم‌افزارها در حیطه ساخت چند رسانه‌ای است. این نرم‌افزار از اولین نرم‌افزارهایی بود که برنامه‌سازی را بدون کدنویسی ممکن کرد. قبل و بعد از آن چند نرم‌افزار دیگر با کارایی مشابه وارد بازار شدند. اما Multimedia Builder از چند جهت بین آن‌ها شاخص شد.

یکی از آن جهت که این نرم‌افزار نیاز به برنامه‌نویسی را بطور کامل برطرف کرد. در محیط Multimedia Builder شما می‌توانید بدون حتی یک خط کدنویسی، یک نرم‌افزار چند رسانه‌ای قوی بسازید. البته MMB زبان برنامه‌نویسی کارآمدی هم دارد و می‌توان برای عملکردهای پیچیده‌تر به آن هم رجوع کرد. اما بدون آن هم بسیاری از کارها قابل انجام است.

جهت دیگر سادگی کاربرد آن است که به جرأت می‌توان گفت از همه‌ی نرم‌افزارهای هم رده‌ی خود ساده‌تر است. همزمان با عرضه MMB نرم‌افزارهایی مثل Author ware و Director هم به بازار عرضه شدند که بسیار هم کارامد بودند. اما کار با آن‌ها ساده نبود و همین دلیل باعث برتری MMB در این عرصه شد.

طراحان چند رسانه‌ای، تولید کننده‌های نرم‌افزارهای آموزشی، معلمان، دانشجویان و دانش آموزان از مهم‌ترین مخاطبین این نرم‌افزار هستند. این نرم‌افزار به دلیل سادگی کار و منطق آسانش به طور خاص برای آموزگارانی که قصد دارند نرم‌افزارهای آموزشی ساده برای استفاده دانش‌آموزان طراحی کنند بسیار مناسب است.

با استفاده از MMB شما می‌توانید انواع نرم‌افزارهای چند رسانه‌ای زیر را تولید کنید:

- نرم‌افزارهای آموزشی
- Autorun برای لوح‌های فشرده
- نرم‌افزارهای پخش صدا، تصویر و فیلم
- نرم‌افزارهای تبلیغاتی و کاتالوگ‌های الکترونیک
- نرم‌افزارهای همراه محصولات (راهنمای نصب درایور و ...)

آنچه در کتاب ‫کلید Multimedia Builder (ساخت نرم‌افزارهای چندرسانه‌ای) می‌آموزید:

- طراحی آلبوم موسیقی
- ساخت نرم‌افزار آموزشی
- طراحی آلبوم عکس دیجیتال
- طراحی تست‌های چهار گزینه‌ای

 ۱۱۳ صفحه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-274-043-4 

چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
فصل اول: مقدمات
فصل دوم: چند پروژه‌ی ساده
فصل سوم: یک آلبوم موسیقی
فصل چهارم: یک نرم‌افزار آموزشی
فصل پنجم: چند ابزار مفید
فصل ششم: ترفندهای MMD

راهنمای دانلود کتاب ‫کلید Multimedia Builder (ساخت نرم افزارهای چند رسانه‌ای)

برای دانلود کتاب ‫کلید Multimedia Builder (ساخت نرم افزارهای چند رسانه‌ای) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ‫کلید Multimedia Builder (ساخت نرم افزارهای چند رسانه‌ای)