دانلود کتاب 101 ایده برتر - جلد پنجم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 101 ایده برتر - جلد پنجم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 101 ایده برتر - جلد پنجم

ایده هایی که می توانند زندگی شما را تغییر دهند!
ایده های این کتاب که در تمام شئونات زندگی از قبیل کسب وکار، موفقیت، دوستیابی، ارتباطات، مدیریت، کارآفرینی، بهره وری، یادگیری و معنویت و ... بسیار ارزشمند و راهگشا می‌باشند.
کتاب حاضر در اروپا و آمریکا بسیار پرفروش بوده و سادگی و قابل فهم بودنِ آن برای تمامی اقشار جامعه از بارزترین مشخصه این مجموعه میباشد.
مجموعه ی 101 ایده ی برتر، نتیجه ی همکاری سه تن از شگفت انگیزترینِ نویسندگان، سخنرانان و متفکران است.
مارک ویکتور هانسن؛ یکی از خالقین امپراطوری "سوپ جوجه برای روح" است که یکی از پرفروش ترین نویسندگان کتاب های غیرداستانی در طول تاریخ بوده است. هدف او آن است که سیاره زمین را به خدمت تمام بشریت درآوَرَد.
جیمز اسکینر؛ مؤسس دو گروه مالی جهانی است که میلیاردها دلار سرمایه و دارایی را مدیریت می کند. همچنین او را در سرتاسر دنیا به عنوان یکی از سرشناس ترین متفکرین تجاری می شناسند و مرتباً در تلویزیون ژاپن دیده می شود.
رویس کروگر؛ یکی از مؤسسین " فرانکلین کاوی"  از بزرگترین شرکت های آموزشی دنیا بوده و هشتاد درصد پروژه های مشاورۀ Fortune 500 را سرپرستی و نظارت کرده است.

از متن کتاب:

چند نفر دوست دارند نه بشنوند؟ من یک فروشنده‌ام، و عاشق نه شنیدن‌ام. می‌دانم که در نهایت نه تبدیل به بله خواهد شد، و این است که می‌توانم پول در بیاورم.

دوست دارم کارهایی انجام بدهم که دیگران دوست ندارند، یعنی فروش. وقتی که شما فروش می‌کنید، یاد می‌گیرید که از کلمه‌ی نه استفاده کنید و همیشه بله را در زندگی جستجو کنید.

اگر تعداد خاصی نه بشنوید، بالاخره بله را می‌شنوید؛ یعنی همان زمان که پول دریافت  کنید. کاری را یاد بگیرید و آن را با خرسندی تمام انجام دهید. از آن لذت ببرید؛ آن را به صورت یک حرفه یاد بگیرید. فروشنده‌ها افرادی هستند که در تمام دنیا بیشترین درآمد را دارند.

 ۱۲۰ صفحه، ۴۴۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب 101 ایده برتر - جلد پنجم

برای دانلود کتاب 101 ایده برتر - جلد پنجم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  101 ایده برتر - جلد پنجم
کاربر el
۱۳۹۶/۳/۱۲
دیروز نسخه نمونش رو خوندم و امروز با رعایت همون یه نکته تونستم مشتریمو متقاعد به خرید کنم. عملکرد معجزه آسای این روش باعث شد کتابو بخرم
میثم ایرانمنش
۱۳۹۵/۳/۲
برنامه بسیارعالی وسودمندی می‌باشد.
میثم ایرانمنش
۱۳۹۵/۳/۲
عالیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)