دانلود کتاب 300 راز ناگفته برای بالا بردن سطح زندگی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 300 راز ناگفته برای بالا بردن سطح زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 300 راز ناگفته برای بالا بردن سطح زندگی

کتاب 300 راز ناگفته برای بالا بردن سطح زندگی اثر داتچامو زاکاری، گفتار‌هایی مؤثر از بهترین استادان در زمینه خود‌یاری، ثروت‌آفرینی و ایجاد انگیزه را بیان کرده است. این اساتید ارزشمند، آنتونی رابینز، زیگ زیگلار، رابرت کیوساکی، جان مکس‌ول و دیگر متفکران بزرگ هستند.

در کتاب 300 راز ناگفته برای بالا بردن سطح زندگی (Powerful Quotes From Top 300 Motivators)، شما دلایل وجود اختلاف طبقاتی در کشورها را درک می‌کنید، در این کتاب شما با قدرت آموزش‌های مالی و قدرت نهفته در بدهی آشنا می‌شوید و همچنین تفاوت بین بدهی و دارایی را درک می‌کنید و می‌فهمید که در مدارس و دانشگاه‌ها چیزی در مورد پول به ما یاد نداده‌اند زیرا معلمانمان هم چیزی در مورد پول بلد نبوده‌اند.

یک گفتار چه فایده‌ای برای شما دارد؟ یک گفتار یک ابزار قدرت برای ذهن، روح و روان ما است. هنگام سختی‌ها و زمانی که روحیه خوبی نداشته باشید، یک گفتار ذهن شما را فعال‌تر کرده و آسودگی سریع و آنی به شما می‌دهد. یک گفتار علاوه بر راهنمایی شما، ذهنتان را باز کرده و در بهترین حالت طرز تفکر‌های اشتباه، روش و رفتار نامناسب را درست می‌کند... در کتاب 300 راز ناگفته برای بالا بردن سطح زندگی بیان همه فایده‌های یک گفتار خوب و تاثیرآن در زندگی شما نمی‌گنجد.

یکی از راه‌های استفاده از این کتاب خواندن هر روزه حد‌اقل یک تا ده گفتار صبح‌ها پس از بیداری و شب‌ها قبل از خواب است. با انجام این کار به راحتی روح خود را جلا می‌دهید، چرا که بخواهید یا نه، انرژی منفی در همه‌جا وجود دارد و یک گفتار خوب انرژی منفی ذهن را از بین می‌برد. کار دیگری که می‌توانید هنگام مواجهه با مشکلات زندگی انجام دهید، مراجعه به کتاب 300 راز ناگفته برای بالا بردن سطح زندگی نوشتۀ داتچامو زاکاری (Dotchamou Zakari) است. ممکن است بتوانید به سرعت گفتاری پیدا کنید که به شما با آگاهی و انرژی مثبت بیشتری در حل مشکل کمک کند.

در بخشی از کتاب 300 راز ناگفته برای بالا بردن سطح زندگی می‌خوانیم:

«وقتی خود را به تغذیه مناسب، زندگی با اخلاق، رشد ذهنی و روحی و همچنین عدم استفاده از موادذمخدر و الکل ملزم می‌کنم، به خود این امکان را داده‌ام تا بهترین بوده و بهترین عملکرد را داشته باشم و در نتیجه به پاداش آن دست یابم.» «زیگ زیگلار»

 ۸۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6235-96-7 

چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
توصیه‌های مؤثر آنتونی رابینز
توصیه‌های مؤثر زیگ زیگلار
توصیه‌های مؤثر رابرت کیوساکی
توصیه‌های مؤثر جان مکس‌ول
توصیه‌های مؤثر از ذهن‌های برتر
توصیه‌های جیم ران برای تغییر زندگی
توصیه‌های مؤثر ناپلئون هیل

راهنمای دانلود کتاب 300 راز ناگفته برای بالا بردن سطح زندگی

برای دانلود کتاب 300 راز ناگفته برای بالا بردن سطح زندگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  300 راز ناگفته برای بالا بردن سطح زندگی
Ramin Nikan
۱۳۹۸/۸/۳
کتاب خوبی بود ممنون از کتاب راه
Mohamad Amiri
۱۳۹۷/۶/۴
کتاب جالبی بود
امین بخشعلی
۱۳۹۷/۲/۸
جملات الهام بخشی داره و کتاب خوبی است
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)