دانلود کتاب 5 زبان عشق برای نوجوانان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 5 زبان عشق برای نوجوانان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 5 زبان عشق برای نوجوانان

سال‌ها پیش از من پرسیدند: پس چه وقت قصد دارید کتابی راجع به تربیت و اصلاح رفتار نوجوانان بنویسید؟ پاسخ دادم: وقتی فرزندانم به سلامت از این دوره گذشتند.

جالب است بدانید، نسل حاضر در تربیت فرزندان بخصوص نوجوانان خود بهت‌زده و حیران است، خشونت نوجوانان و جوانان یکی از عوامل بهت و حیرت والدین محسوب می‌شود که از اخبار هر روز می‌شنویم و اثرات آن را می‌بینیم. به راستی که خودکشی، کشتار همسالان و حتی والدین به شکل یک مسأله عادی درآمده و عمومی شده است.

در این کتاب، اهمیت عشق در تربیت و پرورش کودکان از نظر روانشناسی بررسی شده و راه‌های رفتار محبت‌آمیز با کودکان نشان داده می‌شود.

به تصریح کتاب: زبان اصلی عشق کودک شما هر چه باشد، او نیازمند آن است که این عشق از یک راه راه بی‌قید و شرط ابراز شود. عشق بی‌قید و شرط نور هدایتگری است که راه تاریک را روشن می‌کند و ما و والدین را قادر می‌سازد تا ببینیم کجا هستیم و برای پرورش کودک‌مان چه کار باید بکنیم. بدون وجود این نوع عشق، پدران و مادران گیج و سردرگم می‌شوند و راه خود را گم می‌کنند...

کودکان اساسا موجوداتی عاطفی هستند و اولین درک آن‌ها از دنیا عاطفی است. چندین بررسی اخیر نشان داده که وضعیت عاطفی ما در حتی بر جنین داخل رحم اثر می‌گذارد. جنین به خشم یا شادمانی مادر پاسخ می‌دهد. همچنان که کودکان بزرگ‌تر می‌شوند فوق‌العاده نسبت به حالت عاطفی والدین خود حساس می‌شوند...

 ۲۴۸ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8051-55-1 

چاپ ۱۳۸۹، قیمت الکترونیکی: ۴۵۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سپاس و تقدیر
مقدمه
فصل 1: درک نوجوانان این دوره
فصل 2: اهمیت عشق والدین به فرزندانشان
فصل 3: زبان عشق 1، استفاده از واژگان اثربخش
فصل 4: زبان عشق 2، تماس فیزیکی
فصل 5: زبان عشق 3، زمان کیفی
فصل 6: زبان عشق 4، خدمت کردن
فصل 7: زبان عشق 5، هدیه
فصل 8: چگونه زبان عشق فرزندتان را کشف کنید؟
فصل 9: عشق و خشم، کمک به والدین
فصل 10: عشق و خشم، کمک به نوجوانان برای کنترل خشم
فصل11: عشق و استقلال
فصل 12: عشق و مسئولیت
فصل 13: در زمان شکست، به او محبت کنید
فصل 14: زبان‌های عشق در خانواده‌های تک‌والدی
فصل 15: زبان‌های عشق در خانواده‌های ترکیبی

راهنمای دانلود کتاب 5 زبان عشق برای نوجوانان

برای دانلود کتاب 5 زبان عشق برای نوجوانان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  5 زبان عشق برای نوجوانان

نظرات کتاب 5 زبان عشق برای نوجوانان

پریسا سیدی
۱۳۹۵/۴/۸
کتاب خوبی بود;به بچه‌های که سنین 14 یا15 سال دارن نخونن... چون زیاد به کارشون نمیاد... و بیشتر برای اونایی هست که ازدواج کردن.. اما برای زندگی آینده مفید بود... من سنم کم بود خوندمش,و یه چیزایی گیرم اومد... بچه‌های گل 14 سال نخونن... و وقتتون روی کتابهای بگذارید که بدردتون بخوره... با تشکر💞
فاطمه اسفندی
۱۳۹۹/۲/۲۴
کتاب بسیار خوب و مفیدی است و تمام والدین قبل از آشنایی با هر روش تربیتی، باید این کتاب را بخوانند تا بدانند هیچ روشی بدون درنظر گرفتن زبان عشق فرزندشان کارساز نیست
سیدعلی سیدمومنی
۱۳۹۸/۶/۳
دیدگاه مناسب یک فرد معتقد مسیحی ب نوجوان و احساساتش و روش رفتار با نوجوان. مناسب والدین و مربی‌های تربیتی و همه‌ی افرادی ک با نوجوان سرو کار دارن.
مشاهد همه نظرات (۱۲)