دانلود کتاب 50 طراحی حیوانات


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 50 طراحی حیوانات و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 50 طراحی حیوانات

کتاب 50 طراحی حیوانات اثر لی. جی. امز با ترجمه علی شاهمیری، شیوه ساده و کاربردی طراحی را به شما آموزش می‌دهد، حتی اگر کاملا با طراحی بیگانه باشید و تجربه‌ای نداشته باشید. اگر تمامی مراحل را مو به مو و با دقت انجام دهید، از نتیجه کارتان شگفت زده خواهید شد.

از اینکه طراحی را به این راحتی یاد می‌گیرید، به آن علاقه بیشتری پیدا می‌کنید و از آن لذت می‌برید. کافی است، همین حالا یک مداد و یک کاغذ بردارید و کار خود را شروع کنید.

کتاب 50 طراحی حیوانات (draw 50 animals) روش کشیدن حیوانات را به شما آموزش می‌دهد. نیازی نیست که حتما از اولین حیوان کتاب شروع به کشیدن کنید می‌توانید هر کدام را که دوست داشتید انتخاب و نقاشی خود را آغاز کنید. پس از انتخاب به ترتیب مراحل را پیش روید و نقاشی خود را کامل کنید.

لی. جی. امز (Lee J.Ames) بیشتر از چهل سال از عمر خود را صرف طراحی کرد. کار خود را با والت دیزنی آغاز کرد و بعد از آن به تحصیل هنرهای بصری در دانشگاه نیویورک پرداخت. برای مجلات زیادی به عنوان طراح کار کرد و بیشتر از صد کتاب در زمینه‌های مختلف طراحی و منتشر نمود.

 ۵۶ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب 50 طراحی حیوانات

برای دانلود کتاب 50 طراحی حیوانات و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  50 طراحی حیوانات
Asieh Nejati
۱۳۹۷/۹/۷
عالیه بخصوص توی نحوه‌ی آموزش که مرحله به مرحله است خیلی خوب میتونه به افراد مبتدی کمک کنه
Cinema Ehsasi
۱۳۹۷/۳/۲۲
عالیه
منصوره رمضانی فرانی
۱۳۹۷/۱/۱۷
اگر این کتاب دانلود کنید در نگاه اول میگین که کتاب ساده و بدرد نخوری هست اما از دید یک طراح بهترین کتاب برای اموزش طراحی هست چرا که با اسکیس و خطوط ساده به طراحی کلی می‌پردازد.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۲)