دانلود کتاب A persian in London (یک ایرانی در لندن)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب A persian in London (یک ایرانی در لندن) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب A persian in London (یک ایرانی در لندن)

کتاب A persian in London (یک ایرانی در لندن) به قلم محمد افشاروالا، اصطلاحات و واژگان مهم و کاربردی زبان انگلیسی را مورد بررسی قرار می‌دهد. تمرکز این کتاب بر روی فراگیری اصطلاحات بریتانیایی است.

یادگیری اصطلاحات در هر زبانی نقش مهمی را در ارتباطات و مکالمات واقعی ایفا می‌کند. به طوری که اگر شما در هر زبانی به تمامی لغات و گرامر تسلط داشته باشید اما اصطلاحات آن زبان را فرا نگرفته باشید و برایتان آشنا نباشد، قطعاً در فهم بعضی موقعیت‌ها دچار چالش و سوء تفاهم خواهید شد.

اصطلاحات، تعبیرات و یا کلماتی هستند که از لحاظ دستوری غیرعادی هستند و یا از جهت معنای لغوی دارای پیچیدگی خاص خود می‌باشند و دارای معانی متفاوتی هستند که نمی‌توان از معانی کلمات تشکیل دهنده آن، معنی دقیق و منسجم استخراج کرد.

در این کتاب سعی شده تا از اصطلاحاتی استفاده شود که از جهت کاربردی بودن، در سطح بالایی قرارگرفته‌اند به طوری که قطعاً در کشورهای انگلیسی زبان، مانند بریتانیا، استرالیا، نیوزلند، آمریکا و کانادا با آن‌ها مواجه خواهید شد.

محمد افشاروالا، کارشناس آموزش زبان انگلیسی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی از دانشگاه بین‌المللی امام رضا (ع) با سابقه یازده سال تدریس آموزش زبان انگلیسی و سازنده پادکست‌های آموزشی زبان انگلیسی در اینستاگرام شما را به خواندن این کتاب ارزشمند که تالیف آن پنج سال به طول انجامیده دعوت می‌کند.

 ۱۶۴ صفحه، ۵ مگابایت، زبان انگلیسی، PDF، 
شابک: 978-622-6237-72-7 

چاپ ۱۳۹۸: ۶۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰۰ ت - 9.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب A persian in London (یک ایرانی در لندن)

برای دانلود کتاب A persian in London (یک ایرانی در لندن) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  A persian in London (یک ایرانی در لندن)

نظرات کتاب A persian in London (یک ایرانی در لندن)

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.