دانلود کتاب Academic Speaking For International Exams: Book 1


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب Academic Speaking For International Exams: Book 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب Academic Speaking For International Exams: Book 1

کتاب Academic Speaking For International Exams: Book 1 جلد اول از مجموعه مهارت‌های گفتاری است که در کمترین زمان، موثرترین مطالب برای آموزش مکالمه انگلیسی (Speaking) را در اختیار شما قرار می‌دهد.

این کتاب متشکل از مقدمه و ده فصل است که مطالعه‌ی مقدمه‌ی اصلی، برای ورود به مباحث کتاب، لازم و ضروری است. این مقدمه حاوی اصول کلی مهارت مکالمه (Speaking) بوده و معیارهای نمره‌دهی در آزمون‌های بین‌المللی را مشخص می‌کند. در کنار هر فصل، بخش‌هایی به عنوان تمرین اضافی (Extra Practice) در نظر گرفته شده تا شما بتوانید با مراجعه به آن، تمرین‌های بیشتری در دسترس داشته باشید. علاوه بر آن، پاسخ نامه‌ای برای تمرین‌ها در نظر گرفته شده که با مراجعه به آن می‌توانید پاسخ‌های صحیح پرسش‌های کتاب را مشاهده کنید.

از آنجایی که بسیاری از شما ممکن است زمان اندکی برای مطالعه داشته باشید، از این رو، حذف موارد آموزشی نامتناسب و همچنین مواردی که از جمله فعالیت‌های تکمیلی کتاب‌های آموزشی به حساب می‌آید، در کتاب Academic Speaking For International Exams: Book 1 (مکالمه آکادمیک برای آزمون‌های بین‌المللی) مدنظر بوده و در مدت زمان کوتاهی مطالب فوق‌العاده موثر و کاربردی را به شما می‌آموزد. لازم به ذکر است که کل مطالب کتاب به زبان اصلی (انگلیسی) تالیف شده است.

 ۱۰۸ صفحه، ۷ مگابایت، زبان انگلیسی، PDF، 
شابک: 978-600-473339-7 

چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰۰ ت - 9.49€
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

Introduction
Unit 1: Daily Life
Unit 2: Hobbies
Unit 3: Jobs
Unit 4: Cities and Towns
Unit 5: Education
Unit 6: Special Events
Unit 7: Vacation
Unit 8: Experiences
Unit 9: Health
Unit 10: Relationships
Extra Practice

راهنمای دانلود کتاب Academic Speaking For International Exams: Book 1

برای دانلود کتاب Academic Speaking For International Exams: Book 1 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  Academic Speaking For International Exams: Book 1

نظرات کتاب Academic Speaking For International Exams: Book 1

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.