دانلود کتاب Anna Karenina (آنا کارنینا)

  • از: لئو تولستوی
  • ۱۷۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب Anna Karenina (آنا کارنینا) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب Anna Karenina (آنا کارنینا) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب Anna Karenina (آنا کارنینا)

کتاب آنا کارنینا، اثر خواندنی لئو تولستوی است، که هربار با خواندن آن تاثیر متفاوتی را دریافت می‌کنیم. با این رمان قلبتان پوسیدگی‌ افرادی را در یک جامعه درک می‌کند. قشر مرفه یا قشر فقیر و نیازمند؟ کدام یک از این آن‌ها در بدبختی فرو رفته‌اند؟

کتاب آناکارنینا (Anna Karenina) در واقع بازتاب‌دهنده تفکرات و نظرات خود لئو تولستوی (Leo Tolstoy) است که او هم یک مالک و جزو طبقه اشراف بود. در این رمان روابط نامشروع یک دختر از قشر مرفه با یک سواره نظام را خواهید خواند. داستان رمان آنا کارنیا را می‌توان یک حماسه عنوان کرد از مرگ یک جامعه، مرگ یک شهر، شایدم مرگ یک فرهنگ.

در کتاب آنا کارنیا، ما نمادی از جامعه‌ای می‌بینیم که نمی‌تواند دوام بیاورد. شاید هم ممکن است این بخش از جامعه به‌طور کل ناپدید شود.  

A magnificent drama of vengeance, infidelity, and retribution, Anna Karenina portrays the moving story of people whose emotions conflict with the dominant social mores of their time. Sensual, rebellious Anna falls deeply and passionately in love with the handsome Count Vronsky. When she refuses to conduct the discreet affair that her cold, ambitious husband—and Russian high society—would condone, she is doomed. Set against the tragic love of Anna and Vronsky, the plight of the melancholy nobleman Konstantine Levin unfolds. In doubt about the meaning of life, haunted by thoughts of suicide, Levin’s struggles echo Tolstoy’s own spiritual crisis. But Anna’s inner turmoil mirrors the emotional imprisonment and mental disintegration of a woman who dares to transgress the strictures of a patriarchal world.

دسته story books،
 ۱۳۹۹ صفحه، ۲ مگابایت، زبان انگلیسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب Anna Karenina (آنا کارنینا)

برای دانلود کتاب Anna Karenina (آنا کارنینا) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  Anna Karenina (آنا کارنینا)

نظرات کتاب Anna Karenina (آنا کارنینا)

مسعود تیموری
۱۳۹۹/۹/۱۷
برام واقعا جالبه که خیلی‌ها به خاطر انگلیسی بودن کتاب هیچ تلاشی برای خوندن این کتاب نمیکنن واقعا این کتاب شاهکاره مخصوصا انگلیسی اون که واقعا فوق العاده است اگر دانش معمولی زبان رو داشته باشین بهتره که انگلیسیش و بخونین توصیفاتش از شرایط دیوونتون می‌کنه خیلی عمیق خیلی دقیق
بازم ترجمه‌های خوبی از
این کتاب هست حتما ولی هر ترجمه‌ای رو نخونین یه ترجمه بد یه شاهکار رو به یه کتاب خسته کننده تبدیل میکنه
علیرضا م
۱۳۹۵/۷/۲
تعجبم از مردمیه که به خاطر زبان انگلیسی بودن کتاب بهش امتیاز پایین میدن. نه فقط این کتاب بلکه بارها در قسمت نظرات برای کتابهای انگلیسی با این مساله مواجه شدم. کتاب شاهکاره و نویسنده از بهترینهای تاریخ با امتیاز پایین به کتاب به جرم زبان انگلیسی بودنش به شعور خودتون توهین میکنید.
maedeh asgari
۱۳۹۴/۸/۱۲
لطفا ترجمه بزارید حیفه این کتابه که ترجمه نداره. کتاب راه اگه امکانش هست به درخواست ماجواب بدیدباتشکر.

کتابراه:
کاربر گرامی این کتاب در بخش آموزش زبان قرار دارد و جهت تقویت زبان انگلیسی در سایت قرار گرفته است. در مورد نسخه فارسی در صورت همکاری ناشر و یا نویسنده، در سایت قرار خواهد گرفت.
مشاهد همه نظرات (۸۴)