دانلود کتاب Anne of Windy Poplars (آنی شرلی در ویندی پاپلرز)

  • از: لوسی مود مونتگمری
  • ۲۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب Anne of Windy Poplars (آنی شرلی در ویندی پاپلرز) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب Anne of Windy Poplars (آنی شرلی در ویندی پاپلرز) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب Anne of Windy Poplars (آنی شرلی در ویندی پاپلرز)

کتاب Anne of Windy Poplars (آنی شرلی در ویندی پاپلرز) نوشته‌ی لوسی مود مونتگمری، چهارمین جلد از مجموعه هشت جلدی آنی شرلی است، که در سال ۱۹۳۶ منتشر شد و حوادث زندگی آنی را در مدت سه سال از زمان فارغ‌التحصیلی‌اش از دانشگاه ردموند تا ازدواجش با بهترین دوست دوران کودکی‌اش، گیلبرت بلایت را روایت می‌کند.

آنه شرلی در این مدت به گیلبرت که در حال گذراندن دوره پزشکی است، نامه می‌نویسد و این نامه‌ها تشکیل دهنده‌ی کتاب هستند. این کتاب به سه بخش تقسیم شده که هر کدام یک سال از زندگی آنی شرلی در عمارت ویندی پاپلرز را شامل می‌شود که ۱۷ فصل در بخش اول، ۱۳ فصل در بخش دوم، و ۱۴ فصل در آخرین بخش وجود دارد.

Description

Anne of the Island is the fourth book in the Anne of Green Gables series by L. M. Montgomery. It details Anne Shirley's experiences over three years teaching at a high school in Summerside, Prince Edward Island. The novel features a series of letters Anne sends to her intended, Gilbert Blythe, who is completing medical school

دسته story books،
 ۲۴۶ صفحه، ۷۰۷ کیلوبایت، زبان انگلیسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب Anne of Windy Poplars (آنی شرلی در ویندی پاپلرز)

برای دانلود کتاب Anne of Windy Poplars (آنی شرلی در ویندی پاپلرز) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  Anne of Windy Poplars (آنی شرلی در ویندی پاپلرز)

نظرات کتاب Anne of Windy Poplars (آنی شرلی در ویندی پاپلرز)

Sara Meshkati
۱۳۹۹/۹/۲۷
مجموعه ۸ جلدی ان شرلی خیلی زیباست و رسم درست زندگی کردن را به ما یاد میدهد. هر موقعیتی که ادم توش گیر میکنه با خواندن این کتاب میتونه به راحتی از مشکلش عبور کند و همیشه شاد باشه. حتما این کتاب را بخونید. توصیفات به شدت زیبایی دارد و خواننده را با داستان همراه میکند😍😍
سمیه هاشمی
۱۳۹۸/۱۱/۱۷
این کتاب فوق العاده‌ترین کتاب دنیاست که خود به خود شما رو وادار میکنه به احساس خوشبختی. زیبا‌ترین کتاب دنیاست بهتون پیشنهاد میکنم که 8 تا جلدش رو بخونید
زهرا فرتاش
۱۳۹۷/۱۲/۸
عالیه و خیلی به درد بخور بخصوص کتاب‌های رایگانش. احساس میکنم با این برنامه حتی وقت‌هایی که تو راهم یا تو اتوبوس یا دستم بنده میتونم استفاده مفید کنیم.
مشاهد همه نظرات (۱۰)