دانلود کتاب Titus Andronicus (تیتوس آندرونیکوس)

  • از: ویلیام شکسپیر
  • ۳۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب Titus Andronicus (تیتوس آندرونیکوس) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب Titus Andronicus (تیتوس آندرونیکوس) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب Titus Andronicus (تیتوس آندرونیکوس)

تیتوس آندرونیکوس یکی از آثار تراژدی است که توسط ویلیام شکسپیر و احتمالاً با همکاری مترجم، شاعر و نمایش‌نامه‌نویس انگلیسی، جورج پیل در بین سال‌های ۱۵۸۸ تا ۱۵۹۳ نگاشته شده‌است. به نظر می‌رسد تیتوس آندرونیکوس نخستین تراژدی باشد که شکسپیر آن را نگاشته‌است، تراژدی که محتملاً شکسپیر به منظور رقابت با اثر هم‌عصر آن یعنی نمایش خونخواهی نوشته‌بود.[۱] این نمایش‌نامه خونین‌ترین و خشن‌ترین اثر ویلیام شکسپیر است. هر چند که این اثر در آن روزها پر مخاطب بود ولی در سده هفدهم میلادی تب محبوبیت آن فروکش کرد. در دوره ویکتوریا به دلیل آنکه در این تراژدی از صحنه‌های خشونت‌آمیز شدید و خونین استفاده شده‌بود، از اجرای آن ممانعت به عمل آمد. اما این نمایش‌نامه از اواسط سده بیستم میلادی، اعتبار از دست رفته خود را بار دیگر بازیافت.

An embittered Roman General returns from war, having captured the Queen of the Goths and her three sons. Sacrificing the eldest, in memory of his own sons killed in battle, he provokes the queen’s unending hatred.

دسته story books،
 ۱۲۷ صفحه، ۶۳۵ کیلوبایت، زبان انگلیسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب Titus Andronicus (تیتوس آندرونیکوس)

برای دانلود کتاب Titus Andronicus (تیتوس آندرونیکوس) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  Titus Andronicus (تیتوس آندرونیکوس)
Hosain Hewad Mal
۱۳۹۵/۱۱/۹
لطفا نسخه فارسی شو بذارین ممنون میشیم
ستاره شکوری
۱۳۹۶/۴/۲
برای بهبود زبان انگلیسی خیلی خوبه ولی ایکاش ترجمش هم کنید
هادی محمودی
۱۳۹۵/۸/۵
awlii
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۶)