دانلود کمیک هزار و یک شب: توافقی میان غول‌ها

  • از: ویکتور نیکول، پویا گودرزی
  • ۵ رای
  • برای دانلود قانونی کمیک هزار و یک شب: توافقی میان غول‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کمیک هزار و یک شب: توافقی میان غول‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کمیک هزار و یک شب: توافقی میان غول‌ها

کتاب مجموعه کمیک هزار و یک شب: توافقی میان غول‌ها (۱۰۰۱ nights) نوشتهٔ ویکتور نیکول که پویا گودرزی آن را به فارسی برگردانده است یکی از قصه‌های هزار ویک شب، از معروف‌ترین و محبوب‌ترین داستان‌های جهان است.

دربارهٔ داستان‌های هزار و یک شب شهرزاد قصه گو، می‌توان به جرئت گفت کمتر کسی در دنیا وجود دارد که نام آن به گوشش نخورده باشد. این داستان‌ها اکثراً دارای مضامین اخلاقی و عرفانی هستند که علاوه بر جذابیت بالای داستانی درون هر داستان پندی نهفته است در این مجموعه، با تبدیل این داستان‌ها به کمیک‌هایی جذاب لذت خواندن این داستان‌ها برای کودکان چندین برابر شده است و امکان بهرهٔ بیشتر برای کودکان به وجود آمده است.

 ۲۶ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کمیک هزار و یک شب: توافقی میان غول‌ها

برای دانلود کمیک هزار و یک شب: توافقی میان غول‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  کمیک هزار و یک شب: توافقی میان غول‌ها
علی خلیلی
۱۳۹۶/۱۰/۲۰
خوبه
شیما فرشادی
۱۳۹۶/۱۰/۱۱
خوب بود، می‌ارزه دان کردنش
علیرضا جمشیدی
۱۳۹۶/۱۰/۷
باحاله دانلود کنید😎👌
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)