معرفی و دانلود فیلمنامه سینمایی پشت ابرها شهریست

عکس جلد فیلمنامه سینمایی پشت ابرها شهریست
قیمت:
۶۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی فیلمنامه سینمایی پشت ابرها شهریست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی فیلمنامه سینمایی پشت ابرها شهریست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی فیلمنامه سینمایی پشت ابرها شهریست

فیلمنامه سینمایی پشت ابرها شهریست نوشتۀ امیر ماهرو، قصه جوانی است که در یک درگیری کشته می‌شود. خانواده مقتول درخواست قصاص می‌کنند، در روزهای عاشورا مادر مقتول رضایت نمی‌دهد تا اینکه...

در بخشی از فیلمنامه سینمایی پشت ابرها شهریست می‌خوانیم:

فریبا: مگه دفه اولشه... پریروز بود نمی‌دونم یا دیروز... واسه سردر بهزیستی تابلو کاره اُومده بود... هی می‌گفت اُومدم. تا یه ربعِ دیگه می‌رسم من و مامان طلعتم که دیگه دل تو دل مون نبود... که نکنه این یارو آهنگره ول کنه بره الانم که اینجوری.

فریبا ساکت است و گاهی سر تکان می‌دهد در همین حین یک دختر بچه‌ی دوره گرد که دستمال کاغذی‌های کوچک عطری می‌فروشد نزدیک فریبا که حالا مشغول کاویدن کیف دستی‌اش برای پیدا کردن ریموت ماشین است می‌رسد و با سماجت به دست و پای فریبا می‌پیچد.

دختر دوره گرد: خانم دشت نکردم از صب هی چرخیدم هیشکی ازم نمی‌خره خانوم خوشگله فقط یکی...

فریبا ریموت را می‌زند، پلاستیک را عقب ماشین می‌گذارد و با سر به دختر می‌گوید که نمی‌خواهد. اما او ول کن نیست فریبا در جلو را باز می‌کند اما در همین حین پاشنه‌ی کفش پای راست فریبا لای شار‌های محفظه‌های آهنی کنار جدول گیر می‌کند و فریبا هر چه تلاش می‌کند پاشنه‌اش را بیرون بکشد نمی‌تواند.

فریبا: (به گوشی) باشه عزیزم... فک کنم تا عصری برات بیارم. نه دیگه دستت درد نکنه، لازمش ندارم امشب ماشینمو می‌آره از تعمیرگاه... قوربونت خدافظ.

دختر بچه جلوی فریبا را سد کرده فریبا گوشی را قطع می‌کند.

فریبا: (رو به دختر بچه کمی ناراحت) خانم کوچولو آدم یه بند یه چیز و تکرار نمی‌کنه که، دستمالم دارم تو ماشین لازم ندارم.

پایش را از لنگه‌ی کفش گیر کرده بیرون می‌آورد و لی‌لی کنان یک قدم جلو می‌رود دختر بچه را به آرامی کنار می‌زند و مشغول باز کردن قفل فرمانش می‌شود.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابفیلمنامه سینمایی پشت ابرها شهریست
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات هنرمندان طره خیال
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۳۳
زبانفارسی
شابک978-600-98521-4-7
موضوع کتابفیلمنامه
قیمت نسخه الکترونیک
۶۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات فیلمنامه سینمایی پشت ابرها شهریست

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه فیلمنامه سینمایی پشت ابرها شهریست

برای دریافت فیلمنامه سینمایی پشت ابرها شهریست و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.