معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین
قیمت:
۴۸۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین

کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین (میکروکتاب)، در واقع حاوی 4 کتاب از این نویسنده‌ی برجسته است که در یک جلد تدوین شده است. این کتاب‌ها دربردارنده‌ی: بازی زندگی و چگونگی آن، کلام تو عصای معجزه‌گر توست، در مخفی موفقیت و قدرت کلام است. چهار اثر از فلورانس اسکاول‌شین، برای افرادی که می‌خواهند مثبت‌اندیشی و تغییر را در زندگی شروع کنند، بسیار مناسب است.

فلورانس اسکاول شین (Florence Scovel Shinn) در میکروکتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین (Four Complete Books) می‌گوید که چیزی به نام محدودیت در زندگی‌های ما وجود ندارد. محدودیت در واقع حصاری است که خود انسان‌ها دور خودشان کشیده‌اند. اگر فکر می‌کنید که دلیل اصلی نرسیدن به تعدادی از خواسته‌هایتان در زندگی نداشتن پول یا اسباب لازم است، همان خواهد شد. اما اگر در وخیم‌ترین شرایط ممکن باشید و آرزوهایتان را ببینید، بدون شک به آن‌ها خواهید رسید. زیرا کلام می‌تواند زندگی ما را تغییر دهد. شاید آن را ساده نگاه کنیم و بگوییم که صحبت کردن تاثیری بر زندگی ما ندارد. ولی همین جملات به تعبیر ساده می‌توانند تحولی بزرگ در زندگی ما ایجاد کنند.

برای بسیاری از افراد، زندگی مثل میدان رزم است، ولی واقعیت اینگونه نیست و زندگی اکثرا مثل یک بازی است. در حقیقت اگر ما به بعضی از پیش آمدها غیرطبیعی و ماورایی که از ژرفای جان‌مان سرچشمه می‌گیرند، عقیده نداشته باشیم، به هیچ عنوان نمی‌توانیم که در این بازی پیروز شویم. اگر ما به دنیا بدی و نفرت بدهیم هیچ‌گاه نمی‌توانیم خوبی و عشق دریافت کنیم و یا بالعکس اگر عشق بدهیم، امکان ندارد جز آن به دست بیاوریم. همچنین در برابر دروغ، تقلب و دیگر صفات اخلاقی به همان صورت و همان مقدار نصیبمان می‌شود. در حال حاضر از همه مهمتر این است که ما چگونه از هر یک از بازی‌های زندگی عبرت بگیریم و در بازی زندگی خود به کار بگیریم.

فلورانس اسکاول شین را بیشتر بشناسیم؟

فلورانس اسکاول شین نویسنده، تصویرگر و هنرمند درخشان و برجسته‌ی آمریکایی بود. او علم الهی را به دیگران می‌آموخت و از این راه توانست گره از مشکلات و گرفتاری‌های زندگی انسان‌های بسیاری باز کند و می‌کوشید تا پیام معنویت را به مردم جهان برساند. کتاب‌های او به زبان‌های مختلفی ترجمه شد و در اختیار عموم قرار گرفته است.

فلورانس می‌گوید: هر چیزی که انسان حس کند و یا به درستی تصور کند بر ذهن نیمه هشیار او تاثیر می‌گذارد و جز به جز در عرصه زندگی آشکار می‌شود. جز شک و ترس، هیچ چیز نمی‌تواند بین انسان و بزرگ‌ترین آرزوها یا مرادهای دلش فاصله بیاندازد. اصولاً هر گرفتاری نتیجه ذهنی آشفته است. شر زاییده توهمات اشتباه اشخاص است و نتیجه باور به دو قدرت خیر و شر به جای اعتقاد به یک قدرت یعنی خدا است. فقط آن چیزهایی را به خود جذب می‌کنید که بسیار به آن فکر می‌کنید.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه‌گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه‌نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از میکروکتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین می‌شنویم:

ترس باعث می‌شود تا ما یک تصویر روشن از چیزی که از آن هراس داریم را در ذهن نیمه هوشیار خود زنده نگه داشته و تصویرسازی کنیم. برای اینکه از ترس‌ها و تصاویر ذهنی ترسناک خود در امان باشیم، باید به عدم مقاومت روی آوریم.

برای از بین بردن ترس‌ها باید به قدرت کلام هم اهمیت داده شود، وقتی از مشکلات و ترس‌هایمان دائم حرف بزنیم آن‌ها را دو چندان می‌کنیم. انسان همان چیزی که در عالم تصور و افکار خود کاشته را برداشت می‌کند. از قدرت ایمان برای برطرف کردن ترس‌ها استفاده کنید، زیرا خداوند معجزه‌های خود را از راه‌های عجیبی به انجام می‌رساند.

- همانطور که خدا جدایی‌ناپذیر است، خیر و مصلحت من هم با موهبت او جدایی‌ناپذیرند.
- من به ظاهر امروز توجه نمی‌کنم و از آن متاثر نمی‌شوم، بلکه به خدا توکل می‌کنم و او اکنون خواسته‌ مرا برآورده می‌کند.
- من در ذهن الهی، آرمانی کامل و همواره در جای عالی قرار دارم و برای پاداشی عالی به کاری عالی می‌پردازم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳ دقیقه
میکروکتاب چیست
۲ دقیقه
درباره کتاب
۲ دقیقه
درباره نویسنده
۳ دقیقه
مقدمه
۱۸ دقیقه
فصل اول: کتاب اول: بازی زندگی و چگونگی انجام آن
۲۱ دقیقه
فصل دوم: کتاب دوم: کلام تو عصای معجزه‌گر توست
۱۷ دقیقه
فصل سوم: کتاب سوم: در مخفی موفقیت
۱۲ دقیقه
فصل چهارم: کتاب چهارم: قدرت کلام
۱ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین
نویسنده
گویندهدادبه دادمهر
ناشر صوتی سبکتو
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۱۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
۴۸۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین

بابک نیکوئیان
۱۴۰۰/۳/۴
بنده کتاب صوتی اصلی این اثر را خریداری کرده و بارها گوش داده بودم، دوست داشتم خلاصه‌اش را هم داشته باشم، ولی مردد بودم چون این کتاب را فکر نمیکردم کسی بتواند خوب خلاصه کند، چون تمام قسمتهای کتاب اصلی، مهم و زیباست، و کجایش را میتواند حذف کند که زیبایی و تاثیر کتاب اصلی، کم نشود، ولی پس از خریدن این میکروکتاب و گوش دادن به آن، واقعا باید بگویم دست مریزاد، واقعا هم خلاصه نگاری، صدا و تمامی عوامل این میکرو کتاب صوتی واقعا عالی هستند، تازه در همین کتاب خلاصه، من پی به نکاتی بردم که با گوش کردن کتاب اصلی، آن نکات را متوجه نشده بودم، البته بنده تا الان حداقل ده بار کتاب اصلی را گوش داده ام
Zahra Karimi
۱۳۹۹/۸/۶
فصل سوم کتاب و دومش قشنگ بود ولی فصل چهارم خیلی جالب نبود. فصل ۴ میگفت هیچ کاری نکنید برنامه نریزید بزارید خود خدا مسیر رو بهتون نشون بده. از قدیم گفتن از تو حرکت از خدا برکت. اصلا فصل ۴ جالب نبود ولی فصل ۳ پر از انرژی مثبت بود.
محمد نیر
۱۳۹۹/۱۰/۱۱
هر کتابی که درباره پرودگار و نیروی ماورا طبیعی و معجزه آسایی که به انسان میده جذاب و التیام بخش روح انسان هاست. به خاطر خدا پنج تا ستاره میدم یعنی عالی عالی
سعیده ابراهیمی
۱۳۹۹/۳/۱۶
کتابش رو کمی که خوندم خیلی انرژی بخشه و آدم با تمام وجود به نیروی خالق ایمان میاره مخصوصا الان که همه مستاصل شدن
چون وقت کم میاوردم از صوتیش میخوام استفاده کنم
مریم حسینی
۱۳۹۹/۹/۹
قبل از دانلود نمی‌دانستم میکرو کتاب است. اما با اینکه تعریف کتاب را خیلی شنیده بودم برای من خیلی جذاب نبود. برای کسی که دنبال کتاب معنوی است پیشنهاد میشود
ریحانه صادقی
۱۴۰۰/۶/۶
من این کتابو باجلد زرد رنگ. سال ۹۰ تهیه کردم وزندگی منو دگرگون کرد. اینقد دوسش دارم که سه نسخه دیگه شو از کتابراه دانلود کردم. هم میکرو. هم صوتی. هم پی دی اف.
الناز فیروزی
۱۴۰۰/۵/۱۷
سلام. کتاب سراسر نکته‌های نااااب و زیبایی داره. برای کسی که اولین بار گوش میکنه و برای کسی که ده بار هم گوش کرده عالیه. بنظرم باید هروز گوش کرد
مرسده تبریزی
۱۳۹۹/۸/۲۸
این کتاب کمک بسیارربزرگی به من کرد بینش و دیدگاهم به زندگی متحول شده.. از خداوند سپاسگزارم که منو برای شنیدن حرفهاش به سمت این کتاب سوق داد.
فرزاد ممیزاده
۱۳۹۹/۴/۲۶
بهترین کتابی هست که تا به حال خوندم بعد از خوندن این کتاب می‌تونم به جرات بگم که دیگه به جهان و همه به شدت تغیر کرده است
نرگس رحمتی
۱۳۹۹/۲/۹
چرا کتابو کامل نخوندین فقط جزئیات مهم گفتین البته من فقط کتاب سبز رنگشو خودم و مثال‌هایی که تو کتاب میزنه رو خیلی دوست داشتم
Leila Nouri
۱۳۹۹/۱/۱۷
حرف نداره... خدا جلوی راهم گذاشت شکرررر
null null
۱۴۰۰/۳/۱
جزء ۳ کتاب برتری ست که تا به امروز مطالعه یا شنود کردم
فوق العاده تاثیر گذار در جهان بینی
کتاب مسیر میان بر برای رسیدن اهداف محسوب میشه
Fateme Shafie
۱۴۰۰/۲/۲
کتاب خیلی خوبی هستش
من تا حالا چند دفعه گوش دادم و هر بار چیزای جدید یاد گرفتم
به شدت پیشنهاد میکنم که شما هم استفاده کنید
نازی هاشمی
۱۳۹۹/۱۱/۵
عالی بود در حین انجام کارهای روزمره میتوان همزمان کتاب صوتی را هم گوش کرد و این یعنی استفاده‌ی عالی از دقایق زندگی
Eli Khazraei
۱۳۹۹/۴/۲
خلاصه کتاب هست
نسخه چاپی و یا الکترونیکیشو بخونین
فوقالعاده رو زندگیتون تاثیر مثبت میزاره
مشاهده همه نظرات ۹۵

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول‌ شین و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.