معرفی و دانلود PDF کتاب کاریکاتورهای شاوال

عکس جلد کتاب کاریکاتورهای شاوال
قیمت:
14000 تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب کاریکاتورهای شاوال و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کاریکاتورهای شاوال و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کاریکاتورهای شاوال

پدرام حکیم زاده در کتاب کاریکاتورهای شاوال، به بررسی آثار یوان فرانسیس لولارن ملقب به شاوال، هنرمند خلاق فرانسوی می‌پردازد.

شاوال (Chaval) کاریکاتوریست معروف و خلاق فرانسوی با نام اصلی "یوان فرانسیس لولارن" متولد 10 فوریه 1915 در بوردو، پس از خلق آثار هنری در حدود سه دهه، در 22 ژانویه 1968 در پاریس در گذشت. او تحصیلات هنری خود را در مدرسه هنرهای زیبای شهر بوردو به اتمام رساند و سپس به پاریس رفت و همکاری با مجلات مشهور اروپایی مانند پلانت، پانچ، ابزرواتور، فیگارو و پاری مارچ را برای چند دهه آغاز کرد. پس از گذشت حدود پنجاه سال از مرگ او، هنوز آثارش خلاقانه و بی‌نظیر به نظر می‌آیند. تسلط بر حالات گوناگون طراحی انسان و حیوانات مختلف مانند فیل، شیر، گاو و میمون و... در فضاهای مختلف مانند سیرک، قفس، خیابان و... از او کاریکاتوریستی کم نظیر در تاریخ این هنر ساخته است. شاوال با استفاده از کمترین خطوط با ساده‌ترین حرکات قلم، پیچیدگی‌های روابط اجتماعی انسان‌ها را با نمادهای حیوانی در آثارش بیان کرده است.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کاریکاتورهای شاوال
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات شهر پدرام
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات91
زبانفارسی
شابک978-600-7811-97-9
موضوع کتابکتاب‌های آموزش نقاشی
قیمت نسخه الکترونیک
14000 ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کاریکاتورهای شاوال

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب کاریکاتورهای شاوال

برای دریافت کتاب کاریکاتورهای شاوال و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.