معرفی و دانلود PDF کتاب دایناسور کوچولوی شجاع

عکس جلد کتاب دایناسور کوچولوی شجاع
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب دایناسور کوچولوی شجاع و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب دایناسور کوچولوی شجاع و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دایناسور کوچولوی شجاع

بیل اسکالون در کتاب دایناسور کوچولوی شجاع، با زبانی ساده و روان داستان بچه دایناسوری را به تصویر می‌کشد که ماجراجویی‌ها و اتفاقات بسیاری را پشت سر می‌گذارد. این قصه همراه با تصاویری رنگی و جالب فرزندان شما را مجذوب خود خواهد کرد.

موضوع کتاب دایناسور کوچولوی شجاع:

هنری و آیدا، دو دایناسور گیاهخوار بودند که در یک مزرعه زیبا زندگی می‌کردند. آن‌ دو روزهای خیلی شادی را پشت سر می‌گذاشتند چون قرار بود که به زودی بچه‌هایشان از تخم بیرون بیایند و خانواده آن‌ها کامل شود.

سرانجام یک روز تخم‌ها شکستند و فرزندان هنری و آیدا به دنیا آمدند. دو پسر و یک دختر به نام‌های باک، لیبی و آرلو که هر سه دوست داشتنی بودند.

روزها گذشت و باک، لیبی و آرلو کم‌کم بزرگ شدند. آن‌ها دیگر می‌توانستند به والدین خود کمک کنند، اما آرلوی کوچک هنوز نتوانسته بود کاری مهم انجام دهد. به همین خاطر یک شب هنری برای او وظیفه‌ی تازه‌ای پیدا کرد. وظیفه‌ای که آرلو را با اتفاقات هیجان‌انگیزی مواجه کرد.

کتاب دایناسور کوچولوی شجاع برای چه کسانی مناسب است؟

بیل اسکالون (Bill Scollon) کتاب دایناسور کوچولوی شجاع (The Good Dinosaur) را برای تمامی کودکان دبستانی علاقه‌مند به داستان‌های تخیلی به رشته تحریر در آورده است.

در بخشی از کتاب دایناسور کوچولوی شجاع می‌خوانیم:

آرلو مسیر رودخانه را دنبال کرد. کم کم گرسنه‌اش شد و دنبال غذا گشت. درخت میوه‌ای را که خیلی دوست داشت پیدا کرد اما میوه‌ها خیلی بالا بود و آرلو هر کاری کرد نتوانست دهانش را به میوه‌ها برساند. سنگی که رویش رفته بود تا قدش بلندتر شود از زیر پایش در رفت و آرلو از پشت روی صخره‌ها افتاد. چند بار غلتید و پایش بین سنگ‌ها گیر کرد. هوا تاریک شد و آرلو به ناچار همان جا خوابید.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب دایناسور کوچولوی شجاع
نویسنده
مترجمداود سالک
ناشر چاپیانتشارات معیار اندیشه
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات17
زبانفارسی
شابک978-622-724709-1
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب دایناسور کوچولوی شجاع

صبا الماسی
۱۳۹۹/۱۱/۱
کتاب خوبیه بد نیست و بسیار اموزنده 👌👌
مهتاب روشن ضمیر
۱۴۰۱/۵/۳۰
خیلی خوب بود پیشنهاد می‌کنم بخونید
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب دایناسور کوچولوی شجاع

برای دریافت کتاب دایناسور کوچولوی شجاع و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.