دانلود کتاب دانشنامه تصویری یک میلیون نکته دانستنی


خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دانشنامه تصویری یک میلیون نکته دانستنی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دانشنامه تصویری یک میلیون نکته دانستنی

هرآنچه می خواهید در مورد دنیای پیرامون خود بدانید.

این کتاب، یک دانش‌نامه و دایره‌المعارف تصویری در زمینه اطلاعات عمومی برای علاقه مندان به علم و دانش است. این دانش‌نامه دربرگیرنده بخش‌های کلیدی همچون طبیعت، بدن  انسان، علم و تکنولوژی، فضا، زمین، انسان، جغرافیا و تاریخ است. در هر بخش تصاویر مختلفی از گونه‌های موضوعی آمده و توضیحاتی در حاشیه تصویرها داده شده است و مطالب با زبانی ساده و روان نوشته شده‌اند. در این دانش‌نامه حدود یک میلیون نکته پیرامون دانستنی‌های عمومی گنجانده شده است و برای گروه‌های سنی مختلف و اقشار متفاوت قابل استفاده است. ویژگی شاخص اثر، دسته‌بندی مطالب و خلاصه و گزیده بودن آن‌هاست. استفاده از تصاویر جذاب و مرتبط، از دیگر ویژگی های این کتاب می باشد. تولید کننده اثر بیش از 3 سال برای این کتاب زمان صرف کرده است.

( لطفا جهت صحت نمایش در نسخه اندروید قبل از خرید نسخه نمونه را دریافت نمایید.)

 ۲۲۵ صفحه، ۱۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۵۵۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب دانشنامه تصویری یک میلیون نکته دانستنی

برای دانلود کتاب دانشنامه تصویری یک میلیون نکته دانستنی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب دانشنامه تصویری یک میلیون نکته دانستنی
ادریس محمدی
۱۳۹۶/۴/۱۶
کتاب بسیار عالی بود از روش سبک نوشتن کتاب خوشم اومد این کتاب برای نوجون ها بسیار عالیه فقط تنها مشکل که من دیدم این بود که بعضی جاها تصویر از صفحه گوشی رفته بود بیرون حالا نمیدونم مشکل از کتاب بود یا از گوشی من ولی در کل کتاب بسیار عالی بود ممنونم ازتون موفق باشین
داریوش ابراهیمی
۱۳۹۵/۳/۲۶
ممنون از کتاب مفیدتون.بسیار عالی بود.
فاطمه دارایی
۱۳۹۷/۷/۲۶
کتاب بسیار عالی هست ولی در ترتیب صفحات روی گوشی از یک موضوع دو صفحه ای اول صفحه دوم نمایش داده شده و پشت سرش صفحه اول اون موضوع میاد. نمی دونم برای همه همینطوره یا نه. ممنونم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴۰)