معرفی و دانلود PDF کتاب اشتباهات عشاق تازه کار!

عکس جلد کتاب اشتباهات عشاق تازه کار!
قیمت:
۳۳۶۰۰ تومان - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب اشتباهات عشاق تازه کار! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب اشتباهات عشاق تازه کار! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اشتباهات عشاق تازه کار!

شهرام شفیعی در کتاب اشتباهات عشاق تازه کار! در قالب داستانی طنز ماجرای زوج جوانی را به تصویر می‌کشد که در هر برهه از زمان درگیر مسائل جدیدی از زندگی زناشویی خود می‌شوند.

درباره‌ی کتاب اشتباهات عشاق تازه کار:

کتاب حاضر به زبانی طنز و کمدی مشکلات بین عشاق، زوج‌های جوان و روابط اجتماعی بین افراد را مورد بررسی قرار می‌دهد. این اثر اولین رمان کمدی - عکس است که شما می‌توانید حالات صورت و احساسات کمیک نویسنده را متناسب با جملات و حال و هوای داستان مشاهده نمایید.

آقایان با خواندن این کتاب متوجه می‌شوند باید همیشه به زن‌ها احترام بگذارند و حواسشان به آن‌ها باشد. برای مثال باید قبل از نشستن پشت فرمان، در اتومبیل را برای آن‌ها باز کنید. اگر هم ماشین شخصی ندارید، باید دست کم به جای همسرتان لای درِ مترو گیر کنید!!!

کتاب اشتباهات عشاق تازه کار! برای چه کسانی مناسب است؟

خواندن این کتاب به افرادی که علاقه‌مند به متون طنز و یادگیری مطالب جدید هستند توصیه می‌شود.

با شهرام شفیعی بیشتر آشنا شویم:

او از طنزنویسان موفق کشور است که توانسته با داستان‌های خود مورد توجه بسیاری از منتقدان جدی طنز قرار بگیرد. شفیعی در بیشتر آثار خود تلاش می‌کند به مسائل سیاسی و اجتماعی‌ توجه داشته باشد و اشتباهاتی که در این زمینه‌ها وجود دارد با زبان طنز مورد نقد قرار دهد.

او در سال 1349 به دنیا آمده است و از میان آثار او می‌توان به مواردی مانند عزیزم چه رنگی بپوشم؟، به دنبال دماغ خیس، گربه در جوراب زنانه، عشق خامه‌ای، خیمه خاموش و... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب اشتباهات عشاق تازه کار! می‌خوانیم:

بعد از درمان اسهال، ما متوجه شدیم که بابابزرگ ناپدید شده است! بنابراین، همگی از خانه‌ی سرایداری بیرون آمدیم تا توی باغ، دنبال او بگردیم. اما انگار بابابزرگ دود شده بود و رفته بود هوا. حالا من باید چه جوابی به شکرجان می‌دادم؟

ناگهان صدای جیغ خانم طلایی از طرف درخت گردو شنیده شد. ما مرغدانی آقای پولدار با دور زدیم و تندی خودمان را به درخت گردو زساندیم. آقای پولدار تازگی‌ها مرغدانی‌اش را به اتاق فکر انجمن جهانی طرفداران کاهش مصرف کیسه‌های پلاستیکی اجاره داده بود!

خانم طلایی در حالیکه گریه می‌کرد گفت: نگاه کنین... پدربزرگ ماشین منو کوبیده به درخت گردو... بخشکی شانس. باز سوئیج رو روی ماشین جا گذاشتم.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: شلوار گشاد
فصل دوم: ننه می‌آید!
فصل سوم: رحم مادر
فصل چهارم: شاکونتالا
فصل پنجم: ماشین صورتی
فصل ششم: بچه گربه
فصل هفتم: سلمانی
فصل هشتم: کما
فصل نهم: عمو
فصل دهم: عمه خانم
فصل یازدهم: تعارف
فصل دوازدهم: چطور؟!
فصل سیزدهم: گزارش
فصل چهاردهم: وان خالی
فصل پانزدهم: مارمولک موفق
فصل شانزدهم: زشت
فصل هفدهم: کنگر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب اشتباهات عشاق تازه کار!
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات سیمای شرق
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۲۹
زبانفارسی
شابک978-600-6628-45-5
موضوع کتابکتاب‌های طنز، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۳۳۶۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب اشتباهات عشاق تازه کار!

یحیی قشقایی
۱۳۹۹/۱۱/۹
واقعا چرت بود... اصلا نه رمانه نه کمدیه نه داستانی داره
Ali Bagheri
۱۳۹۹/۱۱/۱۰
واقعا رمان مسخره‌ای بود
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب اشتباهات عشاق تازه کار!

برای دریافت کتاب اشتباهات عشاق تازه کار! و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.