دانلود کتاب تمرینات پیشرفته عضلات شکم

  • از: تد گامبوردلا، فرشاد اکبرنژاد
  • ۱۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب تمرینات پیشرفته عضلات شکم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیک

برای دانلود قانونی کتاب تمرینات پیشرفته عضلات شکم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تمرینات پیشرفته عضلات شکم

فقدان عضلات مناسب ناحیه شکم یک نقطه ضعف بارز در تمرینات پرورش اندام و سایر ورزش هاست. در طی سالیان گذشته به دنبال چنین کتابی می گشتم که به طور حرفه ای این مقوله را پوشش دهد. خوشحالم که فرصت ترجمه این کتاب ارزشمند را یافتم. این کتاب را به همه دوستداران پرورش اندام و ورزش های رزمی و سایر ورزش ها تقدیم می کنم. تمرینات شکم برای پرورش عضلات شکم مفید است. این تمرینات برای رشته های ورزشی خاص ، کمردرد و افزایش استقامت عضلات در برابر ضربات مانند مشت می گردد. بر طبق یک تحقیق در سال 2011 تمرینات شکم باعث افزایش کشش و استقامت عضلات شکم می گردد. این کتاب حاوی تمرینات متعدد عضلات شکم و 120 تصویر است.این کتاب را به همسر عزیزم، پسرم فرزام و به یاد دوران خوش گذشته به برادرانم فرهاد و فخرالدین عزیز تقدیم می کنم.

فهرست مطالب

پیشگفتار

مقدمه مترجم

بخش اول

بخش دوم

تمرینات عضلات شکم برای ورزش های رزمی

تمریناتی برای فشار به عضلات شکم

حرکت فشار بر عضلات شکم به صورت V( وی انگلیسی)

کشش عضلات پشت

تمرین عضلات شکم با صندلی

حرکت عضلات با پاها

بخش سوم

ریکاوری عضلات بدون وزنه با تنفس دایره ای

پرورش عضلات بدون وزنه با چهار روش تنفس

پرورش عضلات بدون وزنه و با تنفس ایزومتریک

سخن پایانی

 ۵۵ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: ۱۴۹۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای دانلود کتاب تمرینات پیشرفته عضلات شکم

برای دانلود کتاب تمرینات پیشرفته عضلات شکم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تمرینات پیشرفته عضلات شکم
مهدی مهاجری
۱۳۹۶/۲/۲
همان تمرینات پیلاتس میباشد البته بسیار ناقص تر.عکسهای بخشهای پایانی کتاب هم عملا کمکی به یادگیری خواننده نمیکنند، چون اصلا ترتیب عکسهای مربوط به حرکات ذکر نشده اند.اگر مابقی کتابها هم به همین سبک و سیاق باشد بایستی گفت که متاسفانه در کسب و کار و تهیه نرم افزار دچار خسران و کاستی شده اید.
رضا سعیدی
۱۳۹۵/۳/۲۲
این کتاب فوق العاده کامل بود.از زحماتتون ممنونم.و پیشنهاد دارم در بخش های دیگر پرورش اندام نیز کتاب ارائه بدید..تعداد زیادی از افراد در جامعه در شغل های مختلف به پرورش اندام مشغولند و اهمیت از کتب، بیشتر...
فرشاد اکبرنژاد
۱۳۹۵/۳/۲۳
جناب آقای رضا سعیدی
از لطف و مرحمت شما بسیار سپاسگزارم. حتما در زمینه های دیگر هم تلاش خواهم کرد.
مجدد سپاسگزارم
سعید صیدویسی
۱۳۹۴/۱۲/۲۸
باسلام.دانشجوارشدتربیت بدنی هستم ،مسئول ومربی جوجیتسواستان هرمزگان کتاب خوب وپایه ای میباشدواگرکتاب تمرینات تخصصی بدنسازی رزمی هم تالیف کنیدمورداستقبال جامعه رزمی قرارخواهدگرفت.پیروزوماندگارباشید
فرشاد اکبرنژاد
۱۳۹۴/۱۲/۲۸
با سلام دوست عزیزم
در این خصوص فکر خواهم کرد از پیشنهاد ارزشمند شما سپاسگزارم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰)