معرفی و دانلود کتاب عاشقانه، تاریک، عمیق

عکس جلد کتاب عاشقانه، تاریک، عمیق
قیمت:
42900 تومان - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب عاشقانه، تاریک، عمیق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب عاشقانه، تاریک، عمیق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب عاشقانه، تاریک، عمیق

مجموعه داستان "عاشقانه، تاریک، عمیق" اثریست عاشقانه با داستان هایی به رنگ عشق، خیانت، روابط انسانی عمیق و روابط زناشویی و خانوادگی که همانند دیگر داستان های جویس‌کرول‌ اوتس با قهرمانان زن درون‌گرایش جلو داده شده و نقش‌هایی زیبا آفریده شده است.

در این کتاب داستانِ ضعیف نمی‌خوانید؛ داستانی که بعدش بگویید خب که چی؟ یا آن اتفاق مهم در روح و جان‌تان نیفتد و شما را تا هفته‌ها درگیر نکند. با قصه‌ها همراه می‌شوید؛ در پدرکشی دقیقاً به احساس دوگانۀ عشق و نفرتِ آن دختر ترشیده پی می‌برید و به او حق می‌دهید. در ساوت جرسی... دلتان برای روح سرگردان آن پسرجوان می‌سوزد و از قدرت قلم و جسارت اوتس در به تصویر کشیدن یک پسر خشمگین، آن هم روح! به هیجان می‌افتید. در شکارچی، مردی را می‌بینید که دیگر شکار نمی‌کند اما شکارچی منشانه با دختری که عاشقش شده چه می‌کند!

داستان عاشقانه، تاریک، عمیق دارای نکته ای متفاوت نیز هست آن هم فریاد اوتس در نقد ادبیات معاصر امریکا و بخصوص شاعر معاصر، رابرت فراست است. این اثر که دارای فروش بسیاری نیز بوده است، در سال 2015 نامزد نهایی جایزه پولیتز سال نیز شده است.

اوتس، به خوبی با ذهنیت زنانه آشناست و با تسلط، این ذهنیت را به داستان وارد می‌کند. اتفاق آشنایی است. همان اتفاق رایج در بسیاری از فرهنگ‌ها، تولد بچه، سر به راه شدن مرد یا زن، گرم‌شدن کانون خانواده. اوتس، را باید به‌خاطر این نکته‌سنجی‌ها و ظرافت در شخصیت‌پردازی شخصیت‌های داستانش ستود. اوتس بسیار پرکار است، تا آن حد که منتقدان آمریکایی به دشواری می‌توانند کلیه آثار او را بررسی کنند. او نویسنده‌ای‌ست بسیار توانا و لحظات بسیار زیبا و فوق‌العاده زنانه در زندگی روزانۀ آمریکایی کشف می‌کند. داستان‌ها و رمان‌های او مملو از این لحظات است. اما با این‌حال متأسفانه بسیاری از مضامین از جمله مشکلات عاطفی زانیه، زنای با محارم، برخی تابوشکنی‌ها مانند رابطۀ عاشقانه یک زن با همکار متأهلش در آثار او مدام تکرار می‌شوند و هر بار به یک ماجرای دراماتیک ختم می‌شوند. تکرار این مضامین در کلیت آثار اوتس زخمی است بر جهان داستان‌های او. شخصیت‌های داستان‌های اوتس از یکسو از تنهایی رنج می‌برند و از سوی دیگر همین که از تنهایی درآمدند، به جستجوی خلوت‌شان همسر و معشوق و دوست و آشنا را از خودشان می‌رنجانند. اوتس اعتقاد دارد که عشق و ازخودگذشتگی از یک مقوله است. او معتقد است که در زمانۀ ما عشق از خواهش تن فراتر نمی‌رود. بنابراین نمی‌تواند تحقق پیدا کند. برای همین برای گریز از روزمرگی تنها یک راه باقی می‌ماند: خیانت. اوتس با هزارتوی روح انسان به خوبی آشناست. ترس، وسواس، اضطراب و جنون را می‌شناسد.

کتاب عاشقانه، تاریک، عمیق (Lovely, dark, deep) اثر جویس‌کرول‌ اوتس (Joyce Carol Oates)‏‫ یکی از مطرح ترین نویسندگان معاصر آمریکاست، که توسط معصومه عسکری ترجمه شده و در انتشارات کوله پشتی انتشار یافته است.

فهرست مطالب کتاب

سخن مترجم
مقدمه
خبر خوب، خبر کمتر خوب
ماستیف
فاصله
رساله‌ی شهیدان
«استفانوس مرده»
شکارچی
ناپدید شدن
هرچه که می‌گذرد فراموش می‌شود
ساوت جرسی؛ بارگاه کنار جاده‌ی فورکد ریور
دلقک‌ها
خیانت
عاشقانه، تاریک، عمیق
پدرکشی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب عاشقانه، تاریک، عمیق
نویسنده
مترجممعصومه عسکری
ناشر چاپیانتشارات کتاب کوله پشتی
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات488
زبانفارسی
شابک978-600-7642-63-4
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه الکترونیک
42900 ت - 7.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب عاشقانه، تاریک، عمیق

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب عاشقانه، تاریک، عمیق

برای دریافت کتاب عاشقانه، تاریک، عمیق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.