معرفی و دانلود PDF کتاب راهنمای گزینش در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

عکس جلد کتاب راهنمای گزینش در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان
قیمت:
۱۸۰۰۰ ۱۰۸۰۰ تومان ۴۰%
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب راهنمای گزینش در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب راهنمای گزینش در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب راهنمای گزینش در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

محمدمهدی اخوان و حسین پاشاپور دوگر در کتاب راهنمای گزینش در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان با گردآوری سوالات اصلی مصاحبه‌کنندگان این دانشگاه، شما را برای عبور موفق از مرحله‌ی دشوار گزینش دانشگاه فرهنگیان و ورود به این موسسه‌ی آموزشی عالی مهیا می‌کنند.

درباره‌ی کتاب راهنمای گزینش در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان:

یکی از رسالت‌های دانشگاه فرهنگیان که از سال 1391 به عنوان نهادی رسمی و تخصصی در خصوص تربیت معلمان آینده بنا گردید، ایجاد آمادگی در میان دانشجویان و تأمین منابع مورد نیاز در زمینه افزایش آگاهی برای حرفه معلمی است تا آن‌ها نیروهایی پویا، کارآمد و به روز باشند. دستیابی به چنین امر مهمی مستلزم برنامه‌ریزی دقیق و جامع است؛ زیرا هیچ امری مهم‌تر از تعلیم و تربیت فرزندان این مرزوبوم نیست. در واقع ثروت اصلی هر جامعه‌ای کودکان و نوجوانانی هستند که بیشترین وقت خود را در مدرسه می‌گذرانند؛ بنابراین لازم است معلمانی کارآزموده و متخصص توان بالقوه آن‌ها را فعلیت بخشند.

شاید یکی از بزرگترین چالش‌های زندگی هر فرد ورود به دانشگاه و یافتن شغل مناسب باشد. دانشگاه فرهنگیان با توجه به اینکه استخدام رسمی، معافیت از سربازی و حقوق ماهیانه برای محصلان خود فراهم می‌کند مورد توجه بسیاری از داوطلبان کنکور قرار گرفته است. البته عوامل دیگری نظیر حداقل تراز قبولی و مصاحبه و گزینش در این دانشگاه بعد از قبولی در کنکور مهم است و در پذیرش نهایی تأثیر بسزایی دارد. برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان حداقل تراز کنکور سراسری 6500 با معدل کل دیپلم 14 به بالا است و داوطلب نباید بیش از بیست و چهار سال داشته باشد.

مصاحبه دانشگاه فرهنگیان شامل سه بخش است. بخش اول معاینه پزشکی است که به وضعیت جسمانی فرد مانند وزن، قد، تناسب اندام، وضعیت شنوایی و بینایی و... پرداخته می‌شود. بخش دوم به مصاحبه عمومی، علمی و تخصصی اختصاص دارد. در این مرحله چهار نفر متخصص در زمینه‌های روانشناسی، امور مذهبی و... . در اتاق حضور دارند که تمام حرکات، رفتار و صحبت‌های شخص را زیرنظر می‌گیرند و پاسخ‌ها را در فرمی که نمونه آن در پایان کتاب آورده شده ثبت می‌نمایند. در این قسمت نحوه پاسخگویی بسیار اهمیت دارد. لازم به توضیح است که بخشی از سؤالات در مصاحبه عمومی و تخصصی به دلیل اهمیت آن تکرار می‌شود.

بخش سوم مصاحبه به احکام اختصاص دارد. در این مرحله یک نفر در اتاق حضور دارد که بعد از آشنایی و تحویل مدارک به ایشان سؤالاتی در زمینه احکام، مسائل شرعی و مذهبی، سیاسی، رویدادهای مهم کشور و مسائل روز جهان و منطقه پرسیده می‌شود. داشتن هرگونه مدارک قهرمانی، لوح تقدیر، کارت بسیج فعال، عضویت در سازمان‌هایی مانند هلال احمر و امتیاز محسوب می‌شود. همراه داشتن این مدارک در روز مصاحبه الزامی است.

کتاب راهنمای گزینش در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای داوطلبان دانشگاه فرهنگیان کاربردی بوده و می‌توان گفت کلید موفقیت در مصاحبه است.

فهرست مطالب کتاب

بخش اول: مصاحبه‌ی عمومی
بخش دوم: مصاحبه‌ی تخصصی
بخش سوم: احکام
سوالات تکمیلی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب راهنمای گزینش در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان
نویسنده،
ناشر چاپیانتشارات آرمان رشد
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۶۵
زبانفارسی
شابک978-622-243-473-1
موضوع کتابکتاب‌های آزمون‌های استخدامی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۸۰۰۰ ۱۰۸۰۰ ت ۴۰%
خرید کتاب الکترونیک

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه ›

نقد، بررسی و نظرات کتاب راهنمای گزینش در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

N you
۱۴۰۰/۶/۳
بد نبود کاش جوابم داشت
علیرضا موسوی
۱۴۰۰/۵/۳۰
سلام، خسته نباشید، کتابتون عالی بود.
حمید خیرخواه
۱۴۰۰/۵/۲۹
آقا دمتون گرم فوق العاده بود
مرصاد مودی
۱۴۰۱/۴/۴
عالی بود پیشنهاد میشه
asrin ahmadi
۱۴۰۰/۱۲/۲۶
ممنونم بابت کتاب خوبتون
F Y
۱۴۰۰/۱۱/۳
مفید بود
ممنون از نویسندگان کتاب
مشاهده همه نظرات ۶

راهنمای مطالعه کتاب راهنمای گزینش در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

برای دریافت کتاب راهنمای گزینش در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.