معرفی و دانلود کتاب حیوانات کاغذی

عکس جلد کتاب حیوانات کاغذی
قیمت:
18000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب حیوانات کاغذی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب حیوانات کاغذی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب حیوانات کاغذی

کتاب حیوانات کاغذی نمایشنامه‌ای درام و کمدی اثر راجیو جوزف، داستان یک استاد اوریگامی در حال طلاق را به تصویر می‌کشد که در انزوا به سر می‌برد تا اینکه ورود یک نوجوان نابغه‌ به زندگی‌اش همه چیز را تغییر می‌دهد.

درباره‌‌ی کتاب حیوانات کاغذی:

ایلانا، هنرمند مشهور اوریگامی جهان، در حال طلاق است؛ سگش فرار کرده و حدود دو ماه است که تلفنش را به روی هیچکس جواب نمی‌دهد. اندی یک معلم شاد و پرانرژی دبیرستان است که به شدت طرفدار ایلاناست. او شاگردش یک نوجوان هندی نابغه به نام سورش را وارد زندگی ایلانا می‌کند که همه چیز از همین نقطه تغییر می‌یابد...

کتاب حیوانات کاغذی (Animals Out of Paper) مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به نمایشنامه‌های درام و کمدی از خواندن این کتاب لذت خواهند برد.

راجیو جوزف (Rajiv Joseph) را بیشتر بشناسیم:

او متولد 1974 در آمریکاست. پدر جوزف هندی و مادرش اصلیتی آلمانی - فرانسوی - آمریکایی دارد. راجیو جوزف بعد از اتمام دانشگاه به ارتش صلح سنگال پیوست و سه سال در آنجا خدمت کرد. درون مایه‌ی اکثر نمایشنامه‌های او با تاثیر از دوران حضورش در این ارتش بوده است؛ آنگونه که خود بیان می‌کند: «بودن در سنگال، بیش از هر چیز دیگری در زندگی، مرا به یک نویسنده تبدیل کرد». وی در سال 2010 نامزد جایزه‌ی پولیتزر برای نمایشنامه‌ی «ببر بنگال در باغ وحش بغداد» شد و برای نمایشنامه‌ی دیگرش جایزه‌ی جشنواره‌ی اوبی را از آن خود کرد. جوزف علاوه بر نمایشنامه‌، نوشتن دو فیلمنامه را نیز در کارنامه دارد.

در بخشی از کتاب حیوانات کاغذی می‌خوانیم:

اندی: ببین پارسال، اواسط سال سوم بود که یه نفر با ماشین به مادرش زد و فرار کرد. منظورم اینه، خیلی ترسناکه و سورش بیچاره وقتی بعد این قضایا برگشت مدرسه یه‌جورایی... یه‌جورایی انگار فقط پوستۀ اون آدمی بود که ما می‌شناختیم؛ که البته قابل درک بود، ولی خیلی سخت بود اون‌جوری ببینیمش.

بعد همون تابستون پدرش، سورش و خواهرش رو برد هند؛ و وقتی برگشت که بره سال بالاتر، یه‌جوری، دیگه به هیچی اهمیت نمی‌داد. از کلوب ریاضی اومد بیرون که می‌دونی، خیلی قلبمون شکست. البته که هنوزم با چشم بسته می‌تونه خط صاف بکشه. تو اوج انتخاب دانشگاهش، تصمیم گرفت بره دانشگاه براون. با اینکه ییل و ام. ‌ای تی قبولش کرده بودن، می‌خواد بره براون. منظور اینکه این بچۀ خیلی باری به هر جهتی شده.

توی کلاس حساب پیشرفته من همیشه خوابه. با‌این‌حال از همه تو اون کلاس جلوتره. این پسر حتی از من بیشتر می‌دونه. پس با خودم فکر کردم، من این بچه رو دوست دارم. ناراحتش هم هستم. چرا ذهنش باید این‌جوری تلف شه؟ واسه همین بهش کتاب تا زدن ابتدایی رو دادم.

اندی داخل جعبه را نگاه می‌کند و یک قورباغۀ اوریگامی بیرون می‌کشد.

اندی: نگاش کن. به این قورباغه نگاه کن. اینو بعد از دو هفته تا زدن درست کرده، اونم وقتی تا الان تو عمرش این کار رو نکرده بود.

یلانا: اینو بعد دو هفته درست کرده؟

اندی: دو هفته. اکثر آدما با درست‌کردن کشتی و گل شروع می‌کنن. اون قورباغۀ آمازونی درست کرده.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب حیوانات کاغذی
نویسنده
مترجمحسام حسینی
ناشر چاپیانتشارات مهرگان خرد
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات107
زبانفارسی
شابک978-600-8067-59-7
موضوع کتابنمایشنامه
قیمت نسخه الکترونیک
18000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب حیوانات کاغذی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب حیوانات کاغذی

برای دریافت کتاب حیوانات کاغذی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.