معرفی و دانلود PDF کتاب آواسازی راحت: راهنمای درمان

عکس جلد کتاب آواسازی راحت: راهنمای درمان
قیمت:
۱۳۶۰۰ تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب آواسازی راحت: راهنمای درمان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آواسازی راحت: راهنمای درمان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آواسازی راحت: راهنمای درمان

لیندا راماژ در کتاب آواسازی راحت: راهنمای درمان، اطلاعات و تمرین‌هایی را ارائه می‌دهد که منجر به بهبود مهارت‌های گفتاری و صوتی در تمامی گروه‌های سنی خواهد شد.

درباره‌ی کتاب آواسازی راحت: راهنمای درمان:

برای بهتر شدن فعالیت‌های بدنی مثل استفاده از صدا همیشه زمان کافی دارید. گفتار و صدا پنجره‌های روح می‌باشند؛ پس برای ارتقای کیفیت صدا نیاز به درک ارتباط بین افکار، احساسات و حرکت است. به منظور ارتقای گفتار، باید واکنش‌های عاطفی، جسمانی و عادات صوتی خود را بهتر از قبل بشناسیم.

دکتر لیندا راماژ (Linda Rammage) آسیب‌شناس گفتار و زبانی است و به صورت تخصصی روی اختلالات صوتی فعالیت می‌کند. کتاب آواسازی راحت: راهنمای درمان (Title Vocalizing with ease: a self improvement guide) شامل مجموعه‌ای از تکنیک‌های درمانی اوست که به مدت 15 سال از آن برای مراجعینش استفاده نمود.

این کتاب نشان می‌دهد که صوت چه چیزی است، چگونه عمل می‌نماید و به چه صورت باید با اندام‌های صداسازی برخورد کنیم تا سالم‌ترین شکل آواسازی را داشته باشیم. در این اثر از ادبیات طنز استفاده شده و با بهره‌گیری از تصاویر کارتونی و شاد فهم مطالب بسیار راحت‌تر شده است.

کتاب آواسازی راحت: راهنمای درمان برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای افرادی مناسب است که می‌خواهند صوت خود را پرورش دهند، به دلیل استفاده‌ی نادرست از ماهیچه‌های صوتی دچار مشکل شده‌اند و در آخر کسانی که قصد دارند از مشکلات صوتی جلوگیری نمایند.

در بخشی از کتاب آواسازی راحت: راهنمای درمان می‌خوانیم:

وقتی حنجره را به عنوان دریچه به کار می‌بریم؛ فعالیت‌های صوتی خاصی پیش می‌آید. حنجره سیستم انسدادی طبیعی است که مسیر هوا را از مری جدا می‌کند. موقع سرفه کردن، صاف کردن گلو، هل دادن یا بلند کردن اجسام سنگین (حتی وزنه‌های سالن بدنسازی)، از حنجره به عنوان دریچه استفاده می‌کنیم. در این حالت، تارهای صوتی به راحتی مرتعش نمی‌شوند و تنش زیادی در گلو وجود دارد و در نتیجه زمان نامناسبی برای صداسازی است.

فهرست مطالب کتاب

بخش اول: صوت و سیستم گفتاری
بخش دوم: صوت و سلامت
بخش سوم: صوت، هیجان و شخصیت
بخش چهارم: صوت و شغل
بخش پنجم: صوت و زندگی
بخش ششم: برنامه فیزیکی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آواسازی راحت: راهنمای درمان
نویسنده
مترجمفاطمه شیبانی، علیرضا غفرانی، ملیحه روحانی
ناشر چاپیانتشارات وارستگان
سال انتشار۱۳۹۱
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۳۶
زبانفارسی
شابک978-600-6252-23-0
موضوع کتابتخصص‌های پزشکی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۳۶۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آواسازی راحت: راهنمای درمان

حمیدرضا خسروانیان
۱۴۰۰/۱۱/۱۱
کاملا تخصصی در رابطه با موضوع
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب آواسازی راحت: راهنمای درمان

برای دریافت کتاب آواسازی راحت: راهنمای درمان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.