معرفی و دانلود رایگان کتاب راهنمای زبان جسم

عکس جلد کتاب راهنمای زبان جسم
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب راهنمای زبان جسم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب راهنمای زبان جسم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب راهنمای زبان جسم

دانش زبان جسم به ما امکان می دهد تا به کمک قواعد شناخته شده، احساسات و عواطف مخاطب خود را بازخوانی کنیم. این دانش برای هر کسی به ویژه مشاغلی که به درک دیگران وارزیابی احساسات آنان بستگی دارد، مهم است. از نگاه متخصصان این رشته "دشواری بیان" آنقدر که در بی توجهی ما نسبت به پیام های ارسالی از مخاطب ریشه دارد، به رفتار های شخصی ما مرتبط نیست. مجمل کلام اینکه؛"دانش زبان جسم" بر شناسایی آنی حرکات کوچک وناخوداگاه جسم اتکاء دارد.

"زبان جسم" شاخه نوینی از علوم ارتباطی است که به بیان و"تعابیر جسمی" و مصطلحات آن می پردازد.این دانش می کوشد تا ساختار های بیان غیرکلامی را مورد مطالعه قرار دهد. فرضیه بنیادین پژوهشگران این رشته مبنی بر آن است که "حرکات معنادار جسم" قبل از کلام بروز و ظهور می یابد.نکته مهم آن است که این حرکات، بیانگر آن دسته از مفاهیمی است که از ذهن می گذرد اما بوسیله کلام بیان نمی شود.

دانش زبان جسم،حرکات ناخوداگاه انسان را باز خوانی می کند.حرکات ناخوداگاه جسم در واقع نوعی علامات بصری و بیانگر احساسات و ادراکات پنهان ذهن ماست.

(این کتاب از متن عربی با عنوان"دلیل علم لغه الجسد" به فارسی برگردانده شده است‏)

فهرست مطالب کتاب

اصول و مبانی دانش زبان جسم
حرکات غیر ارادی
متد شناسی روش تحقیق
روش بازخوانی پیام های ناخوداگاه غیر کلامی  
مکانیزم های دانش زبان جسم
خطا های زبان جسم
حالات صورت و بدن  
بخش اول:بدن 
حالات بازو ها
نیمتنه بالای بدن
حالات نشستن
حالات پشت
حالات طرفین بدن
حالات ساق ها 
حالات دست ها
بخش دوم :حالات چهره
مصطلحات چهره
تئوری نیمکره ای
تئوری تطابق با دیگران
تئوری حسی
تئوری رویکرد حرکت
حالات مرتبط با دهان
حالات پیشانی
حالات بینی
حالات چشم ها
حالات مرتبط با چانه
حالات گوش

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب راهنمای زبان جسم
مترجمفرید یاسمین
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۹۷
زبانفارسی
شابک978-964-04-2382-0
موضوع کتابکتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه الکترونیک
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات کتاب راهنمای زبان جسم

مرضیه کردبچه
۱۴۰۱/۶/۲۷
کتاب خوبی بود و نیاز روز جامعه که هم بتوانیم استیل خوب و آگاهانه‌ای داشته باشیم در موقعیتهای مختلف و هم بتوانیم درک بهتری در برخورد با افراد مختلف داشته باشیم. با درک این مسئله و آمورش آن قطعا هوش عاطفی افراد که امروزه از iq نیز مهمتر است خواهیم داشت. فقط کاش عکسهای واضح تر و دقیق تر و توضیحات تکمیل تری گذاشته می‌شد.
رضا توکلی
۱۴۰۰/۲/۲۵
رنگ رخساره خبر دهد از سر درون!.
از چشمات میفهمم ک دروغ میگی
اینا یعنی بدن با دیگران صحبت میکنه
این صحبت کردنه بر میگرده ب افکار و احساسات درونی نسبت ب چیزی
حتی برای اعترافات قضایی هم ازین زبان کمک گرفته میشه.
ارزش مطالعه خرید و بالا بردن سطح درک خودمونو از محیط داره. ما با دیگران حرف میزنیم!!؟
sajjad salehi
۱۳۹۴/۱۲/۲۹
کتاب خوبی بود اما من کتاب آلن بیز رو که هم کامل تره و هم عکس‌های بهتر و واضح تری رو داره پیشنهاد میکنم.
یه نکته هم بگم زبان بده تجربه خیلی زیادی رو میخواد و با دیدن چهار تا عکس نمیشه در مورد همه قضاوت کرد اما برای شروع خوبه. در ضمن نویسنده این کتاب‌ها (زبان بدن) ایرانی نیستند پس باید دقت بیشتری هم بشه...
حافظ سمیرا
۱۳۹۸/۱/۲۳
این کتاب از نظر من بسیار مختصر بود، عکس‌های کتاب از وضوح و کیفیت کافی برخوردار نبودند به همین علت فرآیند آموزش و تفهیم مطالب برای خواننده ناقص می‌مانَد.
به طور کلی این کتاب را پیشنهاد نمیکنم بهتر است در این زمینه وقت ارزشمند خود را صرف مطالعه کتاب کامل تر و قابل فهم تری کنید. سپاس!
فرید یاسمین
۱۳۹۵/۲/۲۴
ضمن تشکر از لطف همه عزیزان. از انجائی که دانش زبان جسم، نیاز روزمره اغلب صنوف و اقشار اجتماع است و خوشبختانه در جامعه ایران نیز توجه شایسته‌ای نسبت به این دانش به چشم می‌خورد، بزودی کتاب قابل تأملی با عنوان "زبان جسم در روابط اجتماعی" را تقدیم حضورتان خواهم کرد.
آرش محمدلواسانی
۱۳۹۵/۸/۹
تصویر‌ها به خوبی گویا نبود و اغلب مواقع احساس میکردم که به چند عکس تکراری نگاه میکنم، از طرفی نوع عملی که انجام میشد از پنجه شخص معلوم نبود که در حال فشردن است یا در حال خاراندن. درکل اطلاعات خوب بود ولی انتقال اطلاعات ضعیف بود.
zahra rahmani
۱۳۹۹/۸/۱۷
با سلام و عرض ادب. بنظرم کتاب از لحاظ تصویرگری ضعیف بود و میتونست شکلها خیلی بهتر از این باشه و رنگی و شفاف. تصاویر مربوط به حالات چانه و بینی از بقیه قابل فهم تر بود‌. کتابراه عزیزم ممنون میشم کتاب رایگان دیگه‌ای تحت عنوان زبان بدن ارائه بدید❤❤❤
Al En
۱۳۹۹/۲/۲۱
کتاب واقعا خوبی هستش و کار بردی فقط برخی دوستان میخوان از روش رد بشن و برن که این نحوه خواندن اینگونه کتاب‌هایی نیستش و باید دقت کرد برخی از جاها نیاز به توضیحات بیشتری هستش و متن و عکس مربوط مشخص نشده و این که تصاویر خیلی میتونست بهتر باشه
Younes Kavianirad
۱۳۹۵/۱۱/۵
به نظرم بهتر بود مبنای روان شناختی پشت هر کدوم از این حرکات رو میگفت واز شکل‌هایی که کاملا تفاوت بین حرکات رو نشون میده استفاده میکرد فکر میکنم "کتاب جامع اسرار زبان بدن" نوشته باربارا پیرز انتخاب بهتریه!
nafiseh heidari
۱۴۰۱/۴/۱
واقعا زبان جسم و بدن پیامهای خیلی مهمی رو ناخودآگاه منتقل میکنه و بصورت بی کلام رو ذهن اطرافیان تاثیر خودش رو میذاره و خیلی خوبه که ما به پیام‌هایی که ناخودآگاه منتقل می‌کنیم آگاه باشیم.
محمدمهدی ایرانی
۱۴۰۰/۱۱/۸
واقعا خوب بود تمام حالت‌های بدن رو میگه با رسم شکل که کامل بفهمیم منظور مخاطب ما از چنین حالتی چیه و میشه ذهن مخاطب رو خوند که در چه حالتی قرار گرفته ممنونم که این کتاب رو رایگان گذاشتین
مرتضی حسینی
۱۴۰۰/۱/۱۴
کتاب ضعیفی است و برای عکسها دلایل علمی موجود نیست، قابل مقایسه با کتاب جامع اسرار زبان بدن نوشته آلن پیز نیست، 20 درصد موارد مذکور این کتاب قابل قبول است، نوعی توهین به شعور مخاطب است،
Arman Mahshad
۱۳۹۹/۴/۱۹
عکس هاش بی کیفیت بود ولی باز هم نکات قوت زیادی داره توضیحاتش در مورد هر کدام اگر بیشتر باشه خیلی بهتره بعضی جا‌ها کلا نمیشه فهمید انگشت فرد دقیقا کجاست و این بزرگ‌ترین مشکلش هست
ava iran
۱۳۹۶/۶/۲۲
عکسهای کتاب واضح نیستن و بعضی از عکسها دوبار تکرار شدن با توصیف‌های متفاوت. شاید اگر هر مبحث شفاف تر و کامل تر توضیح داده میشد قابل درک بود
طاهرپور حبیب
۱۳۹۴/۸/۲
عکسها خوب انتخاب نشده بودن، خیلی از عکسها شبیه هم بودن فقط جهتشون یکم فرق داشت، در ضمن فکر نمیکنم این زبان بدن انقدر ظرافت داشته باشه که دو سه سانت جابجا کردن یه اندام کل مطلبو عوض کنه!
مشاهده همه نظرات ۲۰۲

راهنمای مطالعه کتاب راهنمای زبان جسم

برای دریافت کتاب راهنمای زبان جسم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.