معرفی و دانلود PDF کتاب پسرهایی که غاز وحشی شدند

عکس جلد کتاب پسرهایی که غاز وحشی شدند
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب پسرهایی که غاز وحشی شدند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب پسرهایی که غاز وحشی شدند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پسرهایی که غاز وحشی شدند

کتاب پسرهایی که غاز وحشی شدند نوشته هوانگ پی شو درباره‌ی افسانه جالبی از روزگاران گذشته است که کودکان با خواندن این داستان تخیلی از شهر جادوگران و پریان سرگرم می‌شوند.

در زمان‌های قدیم پادشاه زن دیگری گرفت ولی نمی‌دانست که آن زن یک جادوگر است. یک جادوگر بدجنس. جادوگر وقتی وارد قصر شد با خودش فکر کرد اول از همه باید از دست بچه‌ها راحت شود...

مجموعه‌ی قصه‌های رنگارنگ با هدف آموزش موضوعات مختلف برای کودکان گروه سنی الف و ب منتشر شده است. این مجموعه در قالب داستان‌های جذاب، مهارت‌های فردی و اجتماعی به کودک شما آموزش لازم را می‌دهد. با این مجموعه، فرزند شما بسیاری از مهارت‌ها و آگاهی‌ها را به صورتی لذت‌بخش کسب می‌کند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب پسرهایی که غاز وحشی شدند
نویسنده
مترجممهدی رمضانی
ناشر چاپیانتشارات همیاران جوان
سال انتشار۱۳۹۱
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات13
زبانفارسی
شابک978-600-262-084-2
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب پسرهایی که غاز وحشی شدند

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب پسرهایی که غاز وحشی شدند

برای دریافت کتاب پسرهایی که غاز وحشی شدند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.