معرفی و دانلود PDF کتاب بسکتبال

عکس جلد کتاب بسکتبال
قیمت:
۲۵۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب بسکتبال و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بسکتبال و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بسکتبال

بسکتبالی یک ورزش گروهی یا تیمی است که در ماساچوست آمریکا آغاز شده است. همه‌ی رده‌های سنی، این ورزش را دوست دارند. بازی بسکتبال توسط دو تیم پنج نفره انجام می‌شود. هر تیم از ۵ یار ذخیره برای تعویض بازیکنان اصلی استفاده می‌کند. زمان بازی ۴۰ دقیقه است که به دو وقت ۲۰ دقیقه‌ای تقسیم می‌شود و بین این دو وقت، به بازیکنان ۱۰ دقیقه استراحت داده می‌شود. در شروع هر بازی داور در دایره وسط زمین بین دو بازیکن از دو تیم می‌ایستد و با پرتاپ توپ به هوا بازی را افتتاح می‌کند.

این کتاب شامل بخش‌هایی از قبیل تعریف بسکتبال، قوانین و مقررات بازی، تجهیزات و وسایل ورزشی، خطاها و در آخر ستارگان ورزش بسکتبال است.

این مجموعه آموزشی جهت کشف استعدادهای ورزشی آینده سازان ایران عزیزمان بر اساس آخرین قوانین و مقررات بازی و داوری تهیه شده است که مربیان و دانش آموزان می توانند از این کتاب استفاده نمایند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بسکتبال
نویسنده،
ناشر چاپیانتشارات آبرنگ
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۶۵
زبانفارسی
شابک978-600-252-614-4
موضوع کتابکتاب‌های ورزشی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بسکتبال

عباس موسوی
۱۳۹۹/۱/۱۳
کل کلمات کتاب رو جمع کنیم روی هم 10 صفحه مفید جمله بندی داره و ما بقی تصاویر و تیتر‌های بزرگ هست و تمام نوشته‌ها کاملا معلومات بدیهی هستن که توی گوگل اگه سرچ کنید بدون هزینه براتون میاره، کتاب باید یه چیزی به معلومات آدم اضافه کنه نه این که فقط عکس‌های خارجی‌ها رو برای خوشکلی اضافه کنید و تعداد صفحات رو ببرید بالا، یک ستاره هم زیادش هست و حیف 2500 تومن، متاسفم
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب بسکتبال

برای دریافت کتاب بسکتبال و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.