معرفی و دانلود PDF کتاب تراکتور

عکس جلد کتاب تراکتور
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب تراکتور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تراکتور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تراکتور

کتاب تراکتور نوشته استفانی لودو، از مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من، درباره انواع تراکتور و کارهایی که با آن انجام می‌شود، توضیحاتی را با زبان کودکانه ارائه می‌دهد.

موضوع کتاب تراکتور (Les Tracteurs) چیست؟

استفانی لودو (Stephanie Ledu) در این کتاب همراه با تصویرسازی‌های زیبا و جذاب، اطلاعاتی درباره تراکتور و کارکردهای آن و قوانین سوار شدن بر آن را به کودکان می‌دهد.

یادگیری در زمان کودکی تأثیری بسیار بیشتر از یادگیری در دوره بزرگسالی دارد. مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من با هدف آشنایی بچه‌ها با بسیاری از موضوعات اطرافشان گردآوری شده است. در این کتاب‌ها کودکان با زبانی ساده و تصاویری گویا با موضوعاتی آشنا می‌شوند که در زندگی‌شان نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

کودکان با بسیاری از موضوعات در محیط زندگی‌شان مواجه می‌شوند اما اطلاعات بسیار کمی درباره آن‌ها دارند. در این کتاب‌ها با اطلاعات کافی درباره آن‌ها آشنا می‌شوند. این مجموعه مهارت‌ها و آموزش‌های لازم در زندگی را به کودکان ارائه می‌کند.

کودکان در این مجموعه یاد می‌گیرند اگر جایی آتش گرفت چه کار باید بکنند، اگر خطری پیش آمد و یا دزدی اتفاق افتاد با پلیس و با چه شماره‌ای تماس بگیرند و بعد پلیس چه کار خواهد کرد، یاد می‌گیرند معلم‌ها چرا هستند و چرا درس می‌دهند، یاد می‌گیرند فیلم‌ها چگونه ساخته می‌شوند، یاد می‌گیرند مسافرت با هواپیما چگونه است، درباره باغ‌وحش و حیواناتی که در آن است آشنا می‌شوند، یاد می‌گیرند در اسباب‌کشی چه کار کنند و... .

کتاب تراکتور برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای کودکان دبستانی مخصوصاً آن‌هایی که به انواع ماشین علاقه‌ زیادی دارند، بسیار جذاب و آموزنده است.

در بخشی از کتاب تراکتور می‌خوانیم:

می‌دانید از تراکتور برای چه کارهایی استفاده می‌شود؟ تراکتور وسیله‌ی نقلیه‌ی بسیار قدرتمندی است که برای کشیدن یا حمل بارهای سنگینی طراحی شده است.

موتور تراکتور نیز برای انتقال انرژی، به ابزار مفیدی که در مزرعه‌ها استفاده می‌شود، مجهز است که این ابزار به پشت تراکتور وصل شده‌اند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تراکتور
نویسنده
مترجمپریسا قبادی اصل
ناشر چاپیانتشارات اعجاز علم
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۹
زبانفارسی
شابک978-600-7839-29-4
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب تراکتور

Sama Es
۱۳۹۹/۳/۱۰
من از این نوع اپلیکیشن و کتاب هاىش بسیار لذت بردم
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب تراکتور

برای دریافت کتاب تراکتور و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.