معرفی و دانلود کتاب غریبانه

عکس جلد کتاب غریبانه
قیمت:
30000 تومان - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب غریبانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب غریبانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب غریبانه

فرحناز مهدی آزاد در کتاب غریبانه، ماجرای دو دوست به نام‌های فرید و حامد را به تصویر می‌کشد که بعد از سال‌ها بی‌خبری، اتفاقی عجیب دوباره آن‌ها را بر سر راه یکدیگر قرار می‌دهد تا داستان عاشقانه خود را برای هم بازگو کنند.

درباره کتاب غریبانه:

روزی حامد، یکی از شخصیت‌های اصلی این رمان برای کار به بیمارستانی در تهران می‌رود، او در آنجا بر حسب اتفاق با دوست قدیمی‌اش فرید دیدار می‌کند. فرید زنی بیمار را به بیمارستان آورده و خودش به شدت نگران است. این رفتار او حامد را کنجکاو می‌کند، چرا که فرید هیچ‌وقت میانه خوبی با زنان نداشت. به همین خاطر فرید را به خانه‌اش دعوت می‌کند تا از قصه زندگی‌اش باخبر شود؛ بله، داستانی عجیب و باورنکردنی که شما را به فکر فرو خواهد برد.

کتاب غریبانه مناسب چه کسانی است؟

مطالعه این داستان برای علاقه‌مندان به رمان‌های عاشقانه ایرانی جذاب خواهد بود.

با فرحناز مهدی آزاد بیشتر آشنا شویم:

این شاعر و نویسنده‌ی خوش قریحه تاکنون چندین مجموعه شعر و رمان نوشته است که هرکدام مضامین گوناگونی مثل عشق، شکست، امید و... دارند. از دیگر آثار او می‌توان به ارباب دل، سایه تنهایی و حدیث دل اشاره کرد.

در بخشی از کتاب غریبانه می‌خوانیم:

فرید به زیبایی و با هیجانی وصف ناشدنی ماجرای آشنایی خودش را با بیمارم تعریف می‌کرد. بیش از یک ساعت بود که بی‌وقفه صحبت می‌کرد گفتم: فرید جان اجازه بده یه قهوه درست کنم و به سرعت قهوه‌ای آماده کرده و با کمی بیسکویت آوردم و از او خواستم تا داستان جالبش را ادامه دهد.

او هم اینطور ادامه داد که: روز بعد حوالی غروب در کلبه با شدت کوبیده شد و با ضربه‌ای باز شد و چهار مرد بدون هیچ تعارفی وارد شدند.

به سرعت به سمت تفنگم دویدم اما یکی از اون اراذل به من حمله ور شد و آنچنان لگدی توی شکمم زد که برای چند ثانیه حس کردم نمی‌تونم نفس بکشم. پاسخ ضربه‌شو با یک مشت محکم توی صورتش دادم اما سه تایی به من حمله کردن و حسابی از خجالتم در اومدن به شدت منو کتک می‌زدن در همین موقع صدای اون خانوم با فریاد بلند شد که ولش کنید این بنده‌ی خدا بی‌گناهه شما اگه مشکلی دارید با منه اونو ولش کنید.

مردی که ضربه مشت منو نوش جان کرده بود گفت: به به دو کلمه هم از مادر عروس بشنوید این مرتیکه تو کاری که بهش مربوط نبوده دخالت کرده شکار منو دزدیده تازه گردن کلفتی‌ام می‌کنه باید حسابی حالشو جا بیارم تا بفهمه دنیا دست کیه و در همین حال با آرنجش محکم کوبید توی قفسه‌ی سینه‌ام نقش زمین شدم و نفسم بالا نمی‌اومد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب غریبانه
نویسنده
ناشر چاپینشر پلک
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات276
زبانفارسی
شابک978-964-235543-3
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
30000 ت - 3.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب غریبانه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب غریبانه

برای دریافت کتاب غریبانه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.