معرفی و دانلود PDF کتاب گنجینه راهکارهای روابط همسران

عکس جلد کتاب گنجینه راهکارهای روابط همسران
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب گنجینه راهکارهای روابط همسران  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب گنجینه راهکارهای روابط همسران  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گنجینه راهکارهای روابط همسران

نعمت الله سقازاده آرانی و حسینعلی پورمدنی در کتاب گنجینه راهکارهای روابط همسران، سعی کرده‌اند تا مسائل مربوط به قبل از ازدواج و تشکیل این امر مقدس و نیز در شروع زندگی و در جهت تداوم آن را مطرح کنند.

در جامعه‌ی ما که هنوز بسیاری از مناسبات و نظم‌ها و هنجارهایش بر اساس سنت و فرهنگ و اخلاق و احساس شکل گرفته و با توجه به این که خانواده یکی از ارکان اصلی و پایه‌های اجتماع است، اگر این نهاد تضعیف شود، قطعا ناهنجاری‌های بسیاری به وجود می‌آید و تا مخدوش شدن جامعه امتداد پیدا می‌کند.

در جامعه‌ی سنتی غیر مدرن که هنوز قانون مندی به عنوان یک فرهنگ عمومی تبدیل نشده است و نهادها‌ی مدنی به یاری نیامده و مراجع اجتماعی تغییر نیافته است و دغدغدهای روزمره، اقتصادی و ناموزون است؛ تشکیل خانواده و اشکال سنتی ارتباط‌های اجتماعی کار سازند و از بروز بزهکاری و اختلاف و ناهنجاری جلوگیری می‌کنند.

با این وضعیت کاهش شدید ازدواج و افزایش سریع آمار طلاق در بین زوج‌های ایرانی یک خبر ناگوار و یک آژیر خطر است و این اغراق نیست چنانچه کارشناسان از آن به عنوان زلزله‌ی خاموش یاد می‌کنند و ابراز می‌دارند که طلاق در بین زوج‌های ایرانی عادی شده است و آنان با کوچک‌ترین مشکل، جدایی را بهترین راه کار می‌دانند.

آمار موجود روند رو به افزایش طلاق در مقابل ازدواج در سال‌های گذشته را به اثبات می‌رساند. این موضوع نگران کننده نشان می‌دهد که ثبات خانوادگی با مشکل جدی رو‌به‌رو شده است. مشکل چیست؟ مشکل اساسی جامعه این است که هیچ نهادی مهارت زندگی را به نسل جوان آموزش نمی‌دهد و این امر در کنار مشکلاتی از جمله مهیا نبودن امکانات زندگی، باعث شده تا بسیاری از ازدواج‌ها در سال اول زندگی به طلاق ختم شود.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: راهکارهایی کلی برای تشکیل زندگی مشترک
فصل دوم: راهکارهایی برای شروع زندگی مشترک
فصل سوم: راهکارهایی برای تداوم زندگی مشترک

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب گنجینه راهکارهای روابط همسران
نویسنده،
ناشر چاپیانتشارات مرسل
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۵۹
زبانفارسی
شابک978-964-972-389-1
موضوع کتابکتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب گنجینه راهکارهای روابط همسران

null null
۱۳۹۸/۱/۴
کتاب بسبار خوب و مفید و راهبردی هست. توصیه می‌کنم مطاله شود.
null null
۱۳۹۸/۱/۸
حتما پیشتهاد میکنم مطالعه بشه.
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب گنجینه راهکارهای روابط همسران

برای دریافت کتاب گنجینه راهکارهای روابط همسران و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.