معرفی و دانلود PDF کتاب روپالی، همکلاسی جدید ما

عکس جلد کتاب روپالی، همکلاسی جدید ما
قیمت:
۲۹۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب روپالی، همکلاسی جدید ما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب روپالی، همکلاسی جدید ما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب روپالی، همکلاسی جدید ما

کتاب روپالی، همکلاسی جدید ما نوشته‌ی سریویدیا ونکا، با تصاویری زیبا و دیدنی ماجرای دختری را روایت می‌کند که به عنوان شاگرد جدید وارد کلاس درس می‌شود اما از هم صحبتی با معلم و دوستان خود خجالت می‌کشد. این داستان آموزنده به کودکان هنر ارتباط‌گیری با دیگران را آموزش می‌دهد.

درباره‌ی کتاب روپالی، همکلاسی جدید ما:

روزی دختری جدید وارد کلاس درس مونیکا و دوستانش می‌شود. اسم او روپالی است و به شدت از همکلاسی‌هایش خجالت می‌کشد. مونیکا تمام سعی خود را می‌کند تا روپالی با بقیه ارتباط بگیرد و دیگر احساس غریبی نکند، تا اینکه روزی جشن بزرگی در مدرسه برگزار می‌شود و ...

درباره‌ی مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من»:

این مجموعه با به تصویر کشیدن موضوعات بسیار متنوع و جذاب، قدرت تخیل کودکان را تقویت می‌کند. از خصوصیات مهم مجموعه حاضر این است که با استفاده از تصاویرشان می‌توانید داستان را برای کودک خود تعریف کنید و یا از او بخواهید تا با نگاه کردن به تصاویر و بهره‌گیری از قوه‌ی تخیلش داستان را از زبان خودش برایتان تعریف کند.

در هنگام مطالعه‌ی کتاب‌های این مجموعه حتماً از کودک خود در مورد تصاویر سؤال کنید و تخیلش را به چالش بکشید تا تقویت شود. با مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من» لحظه‌هایی شیرین برای کودکانتان به ارمغان آورید.

کتاب روپالی، همکلاسی جدید ما برای چه کسانی مناسب است؟

سریویدیا ونکا (Srividhya Venkat) این داستان آموزنده را برای کودکان رده سنی 7 تا 9 سال به نگارش درآورده است و به آن‌ها یاد می‌دهد ترس و دلهره را کنار بگذارند و به راحتی با دوستان خود ارتباط برقرار کنند.

در بخشی از کتاب روپالی، همکلاسی جدید ما می‌خوانیم:

یک روز، خانم معلم به آن‌ها یک تکلیف جدید در مورد انجام مراسم، آداب و رسوم خانوادگی هر نفر داد. همه خوشحال و هیجان زده شدند. همه به جز روپالی. او پرسید: "مونیکا باید چیکار کنیم؟" مونیکا به او گفت: نگران نباش روپالی، تو می‌تونی در مورد خانواده، مراسم‌ها یا محل زندگی خودت بگویی. روپالی گفت: اما بچه‌ها به من می‌خندند، مونیکا! مونیکا با یادآوری حرف‌های مادرش به او گفت: هنگامیکه اجرا می‌کنی، فقط به افرادی که موافق و همراه تو هستند، نگاه کن.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب روپالی، همکلاسی جدید ما
نویسنده
مترجممجید عاطفی
ناشر چاپی دانش نگاران برنا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۸
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۲۹۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب روپالی، همکلاسی جدید ما

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب روپالی، همکلاسی جدید ما

برای دریافت کتاب روپالی، همکلاسی جدید ما و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.