معرفی و دانلود PDF کتاب مسابقه خرگوش و خوردن فلفل

عکس جلد کتاب مسابقه خرگوش و خوردن فلفل
قیمت:
۱۹۰۰ تومان - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب مسابقه خرگوش و خوردن فلفل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مسابقه خرگوش و خوردن فلفل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مسابقه خرگوش و خوردن فلفل

کتاب مسابقه خرگوش و خوردن فلفل نوشته‌ی فورچن تازویوینگا، با تصاویری رنگارنگ و جذاب داستان خرگوشی را روایت می‌کند که در مسابقه فلفل خوری برنده می‌شود و اتفاقات جالبی برایش رخ می‌دهد. این اثر دلنشین باعث تقویت قوه تخیل در کودکان می‌شود.

موضوع کتاب مسابقه خرگوش و خوردن فلفل چیست؟

خرگوشی به نام ماندلا و یک میمون به اسم سوکو، دو دوست صمیمی هستند که می‌خواهند در مسابقه فلفل خوری شرکت نمایند. آن‌ها با یک ترفند در مسابقه برنده می‌شوند و به شهربازی می‌روند.

درباره‌ی مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من»:

این مجموعه با هدف تقویت قدرت تخیل کودکان موضوعات متنوع و بسیار ساده‌ای را که برای آن‌ها جذاب است را به تصویر می‌کشد. از ویژگی‌های بارز مجموعه حاضر این است که شما با توجه به تصاویر می‌توانید داستان‌هایی مختلف و متنوع، با زبانی که کودک شما بیشتر با آن آشناست، تعریف کنید و از او بخواهید تا قدرت تخیلش را به کار گیرد و داستان خودش را برای شما از روی تصاویر تعریف کند. در زمان مطالعه‌ی این کتاب‌ها حتماً از کودک خود در رابطه با تصاویر سؤال بپرسید و ذهن او را در تخیل و خلاقیت به چالش بکشید و باعث پرورش آن شوید. با مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من» داستان خواندن را برای کودکانتان به تجربه‌ای فوق‌العاده و لذت‌بخش تبدیل کنید.

کتاب مسابقه خرگوش و خوردن فلفل مناسب چه کسانی است؟

این کتاب با تصاویر جذاب و ایده‌ی داستان‌ سرایی از زبان خود کودک باعث پرورش و تقویت قوه‌ی تخیل و تحلیل کودکان می‌شود و آن‌ها حتی بدون خواندن متن و تنها با تصاویر کتاب می‌توانند با آن ارتباط برقرار ‌کنند. فورچن تازویوینگا (Fortune Tazvivinga) داستان مسابقه خرگوش و خوردن فلفل (Nomundla and the chilli - eating contest) را برای دانش‌آموزان دبستانی تالیف کرده است و برای والدینی که به دنبال پرورش ذهن کودک از سنین پایین هستند، گزینه‌ای مناسب به شمار می‌رود.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مسابقه خرگوش و خوردن فلفل
نویسنده
مترجممجید عاطفی
ناشر چاپی دانش نگاران برنا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۵
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۹۰۰ ت - 0.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب مسابقه خرگوش و خوردن فلفل

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب مسابقه خرگوش و خوردن فلفل

برای دریافت کتاب مسابقه خرگوش و خوردن فلفل و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.