معرفی و دانلود کتاب انحنای رابطه

عکس جلد کتاب انحنای رابطه
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب انحنای رابطه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب انحنای رابطه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب انحنای رابطه

کتاب انحنای رابطه نوشته‌ی حمزه برمر، متشکل از داستان‌های کوتاه جذاب و خواندنی است که با نثری روان و ساده موضوعاتی پیچیده و مهم را به تصویر می‌کشد.

تصویرسازی‌های داخل کتاب کاملاً مطابق با محتوای این اثر طراحی شده‌اند که با وجود سادگی‌شان پیچیدگی‌های محتوای کتاب را نشان می‌دهند. همچنین حمزه برمر در مسابقه ادبی صادق هدایت در سال 1390 به واسطه‌ی داستان «انحنای رابطه» موفق به دریافت این جایزه‌ی ادبی معتبر شد.

در بخشی از کتاب انحنای رابطه می‌خوانیم:

نگاهی به ساعتم می‌اندازم. کم‌کم آخرین گونه‌های حیاتی شرکت هم که برای شندرغاز بیش‌تر، تا دیر وقت در شرکت می‌مانند، در حال رفتن هستند. کُتم را برمی‌دارم و میز را همان‌طور درهم و شلخته به حال خودش رها می‌کنم و بیرون می‌زنم. در مسیر خانه، جلوی همان کیوسک روزنامه‌فروشی همیشگی نگه می‌دارم و روزنامه‌ی عصر دلخواهم را می‌خرم.

کلید را که به در می‌اندازم، همان مسخره بازی همیشگی‌اش را درمی‌آورد تا مجبور شوم لگد بزنم که باز شود. پری مثل هر بار که مشغول کار بی‌اهمیتی است، این‌بار روی مبل بادی جگری رنگش نشسته و به ناخن‌هایش ور می‌رود. به گمانم سوهانشان می‌کشد. بیش‌تر وقت‌ها که تنها به ‌عنوان حجمی متحرک، متوجه ورودم به خانه می‌شود، بدون آن‌که به چشمانم نگاه کند، لحظه‌ای سرش را بلند می‌کند و همان لبخند گشادی را تحویلم می‌دهد که نمی‌دانم یکهو از کجایش بیرون کشیده و روی صورتش چسبانده.

اگر کمی شعور داشت، به جای اینکه هر روز در را با لگد باز کند، می‌رفت و یک الاغی را پیدا می‌کرد که در را درست کند. قبل از آنکه خودش وارد اتاق بشود، بوی جوراب‌هایش همه‌ی خانه را پر می‌کند.

فهرست مطالب کتاب

انحنای رابطه
پشت درماندگی
با بهترین آرزوها
روز سه چهار شوریده
آمنه بود
چی رو بیشتر از همه می‌خوای؟
مانی
در خیابانی که پا نمی‌گیرد
اصرار
چشم‌های اسب‌های آبی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب انحنای رابطه
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات نقطه مکث
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات98
زبانفارسی
شابک978-600-96262-5-0
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب انحنای رابطه

زهرا عبدی
۱۳۹۹/۳/۷
اگر داستانهای کوتاه با پایانهای غیرقابل پیش بینی را میپسندید، این کتاب یکی از اون خوبهاشه. من واقعا لذت بردم. موضوعات ظاهرا روزمره و شاید حتی تکراری رو به شکلی زیبا و بدیع بازگو میکنه.
علیرضا مرتضایی
۱۴۰۰/۱۲/۲
من حمزه برمر رو با وبلاگش می‌شناسم. قلم بسیار جالبی داره
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب انحنای رابطه

برای دریافت کتاب انحنای رابطه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.