معرفی و دانلود کتاب افسانه زنان جنگجو: جلد اول

عکس جلد کتاب افسانه زنان جنگجو: جلد اول
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب افسانه زنان جنگجو: جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب افسانه زنان جنگجو: جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب افسانه زنان جنگجو: جلد اول

کتاب افسانه زنان جنگجو: جلد اول نوشتۀ فراس رمضانی، داستانی تخیلی و هیجان‌انگیز است که در بین مردم یک قبیله که به زن‌پرستی شهرت دارند، روی می‌دهد و ماجرای زنانی را به تصویر می‌کشد که به جنگ با رسم و رسوم قبیله‌شان برخاسته‌اند.

درباره کتاب افسانه زنان جنگجو: جلد اول:

رمان افسانه زنان جنگجو، نخستین جلد از مجموعۀ سه‌گانه‌ای به همین نام است و داستان زندگی رکسانیا را روایت می‌کند که دختری بسیار زیبا، خوش‌صدا و جذاب است. او از مادری بدکاره زاده شده و در میان قبیلۀ مادری زندگی می‌کند. مردان این قبیله به زنان علاقه دارند با این حال این علاقه اغلب به آزار و اذیت زنان، شرط‌بندی بر روی آنان و حتی خرید و فروش آن‌ها ختم می‌شود.

رکسانیا که در بین این مردم بدذات مشغول زندگی است، دوست دارد در زندگی‌اش تغییری ایجاد کند. اما تصور می‌کند به تنهایی قادر به این کار نیست، تا اینکه آشنا شدنش با پیرزنی به نام هلیاس، تغییراتی بزرگ را در زندگی او موجب می‌شود.

کتاب افسانه زنان جنگجو: جلد اول برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به داستان و رمان‌های علمی و تخیلی علاقه‌مند هستید، این کتاب را بخوانید.

با فراس رمضانی بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده در 22 مهر سال 1371 در رشت به دنیا آمد و اکنون در شیراز سکونت دارد. رمضانی مدرک لیسانس خود را در رشتۀ مدیریت صنعتی دریافت کرده و در آکادمی داستان‌نویسی چوک دورۀ داستان‌نویسی را گذرانده است.

ژانر موردعلاقۀ فراس رمضانی عملی و تخیلی و این سه‌گانه نیز در همین سبک نوشته شده است.

در بخشی از کتاب افسانه زنان جنگجو: جلد اول می‌خوانیم:

رکسانیا بعد از اینکه مارتین را از خواب بیدار کرد، آن دو بیرون و اطراف قایق را نگاهی کردند و متوجه شدند که در جزیره‌ای دیگر هستند و روبه‌رویشان جنگلی با انبوهی از درختان مختلف قرار داشت. سپس آن‌ها به آرامی از قایق پیاده شدند، هنوز چند متری به روی ماسه‌های سفید و گرم و نرم ساحل راه نرفته بودند که ناگهان، مارتین متوجه عده‌ای شد که از سمت چپ ساحل و از فاصله صدمتری با خودشان، از بین درختان بیرون آمدند و به سمتشان دویدند... افرادی عریان با بدن‌هایی سیاه و قهوه‌ای رنگ که فقط شرمگاهشان را با برگ درختان پوشانده بودند، بخش‌هایی از بدن و صورتشان را هم با رنگ‌های سفید و سیاه آرایش کرده بودند. رکسانیا و مارتین بعد از اینکه چند نیزه در جلوی پایشان در ماسه‌ها فرو رفت، متوجه شدند که آن‌ها قصد جانشان را کرده‌اند و احتمالاً در جزیره آدم‌خوارها گرفتار شده‌اند!

پس مثل باد شروع به دویدن کردند؛ اما بالاخره از چند طرف محاصره شدند. یکی از آن‌ها که فردی میانسال و رئیس قبیله بود، با پوستی برنزه و موهای بلندی که تکه‌تکه برایش بافته بودند، سر تیز نیزه چوبی‌اش را روی شقیقه رکسانیا گذاشت و با لبخندی رو به دوستانش گفت: «خوشگله! گوشت خوش‌مزه‌ای هم باید داشته باشه!» و بعد، بلافاصله حرفش را عوض کرد و گفت: «نه... نه... این واسه خودمه» و بعد به چشمان رکسانیا خیره شد، درحالی‌که رکسانیا آب دهانش را قورت می‌داد و به شدت ترسیده بود، او رو به رکسانیا زبانش را به دور دهانش چرخاند و آب لک و لوچه‌اش را جمع کرد گفت: «گوشتشو سیخ می‌زنیم می‌خوریم؟ هان... نظرتون چیه احمقا؟! البته نظر شما کودنا مهم نیست، نظر من مهمه»

سپس هشت مرد دیگری که در کنارش بودند، سر نیزه‌هایشان را به هم زدند و شروع کردند به قاه قاه خندیدن و رقص و پای‌کوبی کردن. رکسانیا و مارتین هم که چیزی از حرف‌های آن‌ها را متوجه نمی‌شدند، فقط مات و مبهوت ایستاده بودند و نمی‌دانستند چه کار کنند!

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب افسانه زنان جنگجو: جلد اول
نویسنده
ناشر چاپینشر عطران
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۹۵
زبانفارسی
شابک978-622-7529-31-9
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب افسانه زنان جنگجو: جلد اول

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب افسانه زنان جنگجو: جلد اول

برای دریافت کتاب افسانه زنان جنگجو: جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.