معرفی و دانلود رایگان PDF کتاب باشگاه ورزش‌های ذهنی

عکس جلد کتاب باشگاه ورزش‌های ذهنی
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب باشگاه ورزش‌های ذهنی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب باشگاه ورزش‌های ذهنی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب باشگاه ورزش‌های ذهنی

کتاب باشگاه ورزش‌های ذهنی نوشته‌ی صادق نیک پور و مژگان دستفال، ضمن معرفی کامل این باشگاه، مواردی از جمله ملزومات همراه ورزشکاران و ورزش‌های همراه با ورزش‌های ذهنی را آموزش می‌دهد.

باشگاه‌ها ورزش‌های ذهنی هم آموزش می‌دهند، علاوه بر آن محل اجرای تمرین‌های دوره‌ای و تیمی ورزشکاران و هم محل تبادل تجارب ورزشکاران و هم محلی برای تربیت مدرسان دوره‌های مختلف ورزش‌های ذهنی هستند. همچنین از همه مهم‌تر محل و بهانه تشکیل انواع تیم‌های ورزش‌های ذهنی که با تمرین‌های روزمره در باشگاه تحت برنامه‌های مدون به رشد و تعالی ورزشکاران در جامعه می‌پردازند.

در باشگاه‌های ورزش‌های ذهنی همه افراد می‌توانند در هر سن، جنس، میزان تحصیلات، از هر نژاد و از هر مکانی برای ورود به تیم‌های ورزشی ثبت نام نمایند و از آموزه‌های ورزیده‌سازی و تمرین‌های باشگاه بهره‌مند گردند و به مرور با ورزیده شدن بیشتر تحت نظر مربیان باشگاه از تیم‌های مقدماتی به تیم‌های حرفه‌ای‌تر و رده بالاتر در تیم‌های بسته سازمانی باشگاه با تیم‌های بسته اختصاصی صعود نمایند. همچنین افراد متقاضی در هر شهری و هر باشگاهی می‌توانند بدون در نظر گرفتن میزان توانمندی در تیم‌های باز باشگاه‌های مختلف به طور موقت و یا دائم به تمرین‌های خود به صورت فردی یا گروهی بپردازند.

آنچه که در این نوشتار آمده است امکانات تقریبا مطلوب در یک باشگاه ورزش‌های ذهنی است اما به صراحت به علاقه‌مندان راه‌اندازی باشگاه‌ها توصیه و تاکید می‌گردد در هر جا و هر مکانی در هر شرایط با حداقل امکانات نیز می‌توان باشگاه ورزش‌های ذهنی را راه اندازی نمود و سپس از درآمد باشگاه به مرور نسبت به توسعه آن اقدام گردد.

در بخشی از کتاب باشگاه ورزش‌های ذهنی (gym of mental exercises) می‌خوانیم:

باشگاه‌های ورزش‌های ذهنی در جهان عمر طولانی و درازی ندارند هر چند برخی از مهارت‌ها و تکنیک‌های ذهنی دارای پیشینه چندین قرن و برخی دارای پیشینه باستانی هستند اما ورزش‌های ذهنی در تعریف و شکل نوینش متعلق به دو دهه اخیر در جهان است. هر روز هم به رشته‌های ورزش‌های ذهنی افزوده می‌گردد. بسیاری از باشگاه‌های ورزش‌های ذهنی در سراسر جهان همراه و در کنار ورزش‌های دیگر در باشگاه‌ها راه‌اندازی شدند و برخی فقط به طور مستقل به ورزش‌های ذهنی می‌پردازند.

همچنین بسیاری از کلینک‌های روانشناسی، روان پزشکی و نیز کلینک‌های مددکاری اجتماعی، تشکل‌های حامی محیط زیست، تشکل‌های زندگی طبیعی و ناچرالیست‌ها، تشکل‌های زندگی سالم و سلامت روان، تشکل‌های گستراننده مهارت‌های زندگی و مهارت‌های اجتماعی، انجمن‌های هنری مانند گالری‌های هنری، انجمن‌های خلاقان و آفرینش‌گران، فعالان ورزش‌های فرهنگی و بسیار مراکز آموزشی و مهارتی در جهان نیز در کنار فعالیت‌های خود و در واقع در جهت توسعه توانمندی‌ها و خدمات‌شان بخشی را به باشگاه ورزش‌های ذهنی با نام‌های مختلف اختصاص دادند برخی از این تشکل‌ها به صورت مردم نهاد و یا ملی و برخی بین‌المللی و یا خیریه و برخی نیز به عنوان کسب و کار و درآمدزایی شکل گرفتند. ساختار و ماهیت ورزش‌های ذهنی با بسیاری از رشته‌های ورزشی هم‌خوانی و نزدیکی دارد و تشابه در اجرا و باشگاه‌ها سبب همراهی بسیاری از رشته‌ها در کنار ورزش‌های ذهنی گردیدند.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
1. موضوع و اهمیت باشگاه ورزش‌های ذهنی
2. مربی و استاد
3. تکنیک و تمرین
4. سرفصل‌های فعالیت باشگاه
5. ملزومات همراه ورزشکاران
6. ورزش‌های همراه با ورزش‌های ذهنی
7. ملزومات باشگاه‌های ورزش‌های ذهنی
8. شرح تعدادی از ملزومات
9. طراحی و معماری باشگاه ورزش‌های ذهنی
10. هم‌افزایی به جای مسابقه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب باشگاه ورزش‌های ذهنی
نویسنده،
ناشر چاپیانتشارات ارباب قلم
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات241
زبانفارسی
شابک978-600-8368-67-0
موضوع کتابکتاب‌های ورزشی
قیمت نسخه الکترونیک
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات کتاب باشگاه ورزش‌های ذهنی

امیررضا صالحی
۱۴۰۰/۵/۱۷
کتاب مفیدی برای پرورش ذهنی هست.. توصیه میکنم جوانانی که درگیری ذهنی مخصوصا در رابطه با فضای مجازی دارن این کتاب رو بخونن تا کم کم و بتدریج ذهن خودشون رو عادت به دنیای حقیقی بدن نه زندگی مجازی که بسیار امواج بدی رو در مغز ایجاد میکنه... ممنون از نویسنده و گروه زحمت‌کش انتشارات
Mohammed Lotfi
۱۴۰۰/۳/۱۹
کتاب خوبیه مخصوصا عنوان بندی دقیقی داره و منظمه که به انسجام مطالب کتاب وبه رسوندن هدف نویسنده به خواننده کمک زیادی میکنه
بیان بیگ محمدی
۱۴۰۰/۱۱/۲۳
همون اندازه که بدن نیاز به ورزش داره ذهن هم نیاز داره ولی ورزش ذهن با مطالعه و باور درست تغیر میکنه
Masoud Hoseini
۱۳۹۸/۱/۱
فقط ملزومات و توضیحات خیلی عام راجع به دوره‌ها در باشگاهها میده
اصلا بدردم نخورد
Rahim Olumi
۱۳۹۷/۹/۹
دسترسی آسان و تنوع کتابهای موجود، از مزایای کتابراه است.
عبدالله براهویی
۱۳۹۷/۸/۲۵
در ایجاد فرهنگ مطالعه وکسانی که به خودکتاب دسترسی ندارند نقش مهمی دارد حیب آلله انفاسکم
مبینا قنواتی
۱۳۹۹/۵/۱۰
با دیدن دیدگاه دوستان علاقمند شدم این کتاب رو بخونم ممنون
حکیم سیدجمال ابراهیمی
۱۳۹۸/۱۱/۴
برای آشنایی با ورزش یوگا حتما دوستان این کتاب را مطالعه کنند
محمد صدرا کاظمی مقدم
۱۳۹۷/۱۰/۳
عالییییییییییی
OmidReza Sahraei
۱۴۰۱/۳/۱۵
هنوز شروع به خوندنش نکردم‌اما بنظر مفید باشه
امین مردآزاد
۱۴۰۱/۱/۲۳
کتاب خوب و کاربردی هستش
Elham Ghavami
۱۴۰۰/۱۲/۱۵
خوب بود ارزش گوش کردن داشت
محمد سبحانی
۱۴۰۰/۹/۲۶
عالی بود حتماً بخونید
حامد جولازاده
۱۴۰۰/۲/۱۸
بسیار خوب و عالى بود
Mohamadi
۱۳۹۹/۱۲/۲
بعد ازخواندن نظر میدم
مشاهده همه نظرات 17

راهنمای مطالعه کتاب باشگاه ورزش‌های ذهنی

برای دریافت کتاب باشگاه ورزش‌های ذهنی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.